זוכרים את הראל איתן

הראל איתן, נער תושב רמת גן, נהרג בתאונת דרכים לפני שנה. כעת החליטו בעיריית רמת גן לקרוא למגרש הספורט בבית הספר "ערמונים", בו נהג לשחק עם חבריו, על שמו

טקס מרגש לקריאת מגרש הספורט בבית ספר ערמונים ע”ש הראל איתן ז”ל, התקיים במקום ביום חמישי האחרון (9.8.18). הראל, תושב העיר רמת-גן, נולד בתאריך 20.10.1998 והתחנך בבית ספר “ערמונים” בעיר. נקטף בדמי ימיו בחודש אוגוסט 2017 במהלך תאונה טרגית, בשעה שרכב על אופניו למקום עבודתו. עיריית רמת-גן ביקשה להנציח את שמו ודמותו דווקא במגרש הספורט בו נהג לשחק כדורסל יחד עם חבריו.

הטקס התקיים במעמד משפחת איתן וחברים רבים ממעגלי חייו השונים, ובו נכחו ראש עיריית רמת-גן, בכירים בעירייה והנהלת בית הספר. במהלך הטקס נשאו בני משפחת איתן דברים לזכרו של הראל ולאחריהם ערכו חבריו משחק טורניר כדורסל לזכרו.
אמו של הראל, הילה איתן: “הראלי, ילד המחמדים שלי, יפה הבלורית והתואר, נקטף מאיתנו באחת. ילד שכולו טוהר, טוב לב, קסם, נתינה, נאמנות, כבוד לכל אדם, והמון אהבה. עלם, שלמרות גילו הצעיר, נגע והשפיע על כל סובביו. לעולם ייזכר ויינשא שמו בפי כל, לדורות הבאים אחריו, בשערי בית הספר. ילד מושלם, ילד מלאך…”
ראש עיריית רמת-גן מסר: “הראל היה נער אהוב ואוהב אדם, תלמיד שקדן וחרוץ, סמל ומופת עבור חבריו וסביבתו כולה. ממש כאן הוא נהג לשחק במגרש שכה אהב, בזמנים בהם עוד התאפשר לכולנו לראות את הילד המקסים מתבגר ומשחרר אנרגיות בעזרת רגליו הזריזות. במקום בו בילה שעות רבות מנעוריו, אני מבקש להנציח את הראל היקר. למרות שאין נחמה לאובדנו, אין לי ספק כי המגרש של בית ספר ערמונים ישקוק חיים, יהווה מוקד של שמחה, ישקף את חיוכו שחקוק בלבנו ויקהה ולו מעט מהכאב הנורא”.

צילום: ישראל מלובני

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close