צעד נוסף למען התושב, בקליק

שירות מקוון חדש מאפשר לכם להזמין תורים במחלקת גני ילדים ובמחלקת הפיקוח על הבניה.
מוזמנים לחסוך בזמן וליהנות משירות נגיש, זמין ומקצועי

צעד נוסף ומשמעותי בהגשמת חזון מהפכת השירות לתושב: לאחרונה החלה עיריית רמת-גן לעשות שימוש באפליקציית myvisit לזימון תורים, בנוסף לאגף ההנדסה, בשני מוקדים נוספים בעיריית רמת-גן: מחלקת הפיקוח על הבניה בבניין משה אביב ובמחלקת גני ילדים בקניון אלרם. האפליקציה מסייעת בניהול התורים ובהזמנת פגישות מראש באופן מקוון, זמין ופשוט ובכך מקצרת את זמני ההמתנה הארוכים ומשפרת את איכות השירות.

לקוחות אגף ההנדסה נהנים מזה כשנתיים וחצי מהשירות המקוון לזימון התורים.
לאחרונה, כאמור, התווסף לאפליקציה שירות חדש לזימון תורים במחלקת הפיקוח על הבניה, כאשר בעתיד מתוכננים גם זימוני תורים לקבלת מידע תכנוני.
שירות זימון התורים החדש במחלקת גני הילדים הוא תולדה של פרס שקיבלה עדנה לב, מנהלת מדור רישום ושיבוץ באגף החינוך, במסגרת פרויקט קידום יוזמות שעודדה עיריית רמת-גן.
הפרויקט, שנערך זו השנה הרביעית, קרא לעובדי העירייה להציע יוזמה לשינוי או שיפור של תהליכי עבודה, תוך חיסכון בעלויות, התייעלות וכמובן – מתן שירות מיטבי לתושב.
ראש עיריית רמת גן מסר: “כחלק מהחזון העירוני הדוגל במתן שירות מיטבי לתושב, אנחנו מאמינים שתושבי העיר יכולים וצריכים ליהנות משירותים זמינים, יעילים ונגישים. אני מזמין אתכם להיעזר בשירות החדש, לחסוך בזמן וליהנות ממענה אדיב וחדשני”.
אופן זימון התורים: באפליקציית myvisit אותה ניתן להוריד ב-App Store עבור מכשירי אייפון, ב-Google Play עבור מכשירי אנדרואיד, בפורטל החינוך/גני ילדים או באתר ההנדסי של עיריית רמת-גן.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close