ניוזים חמיםחדשותאשדוד

דריסת השוטר באשדוד – ברשות הנהג החשוד בדריסה נתפסו סמים מסוכנים

חקירת דריסת השוטר בעיר אשדוד נמשכת, ועד כה העלתה כי השוטר שחשד בנהג, ביקש לעצור אותו לבדיקה, והאחרון כאמור החל להימלט בפראות ברחבי העיר תוך שהוא מסכן את משתמשי הדרך, לא נשמע לתמרורים וחוצה צמתים באור אדום, כל זאת בשעה שהשוטר דולק אחריו בניסיון להביא למעצרו

כאשר הגיע החשוד לפקק תנועה, ניסה לפלס את דרכו תוך שהוא מנגח מספר רכבים, וכאשר הבחין כי דרכו חסומה, לפי החשד הבחין בשוטר שהיה מאחוריו ובאופן מכוון נסע עם רכבו לאחור תוך שהוא דורס את השוטר ופוצע אותו באורח קל.

השוטר שכאמור חש סכנה ממשית לחייו ולחיי משתמשי הדרך, ביצע ירי לעבר הרכב, שנמלט.

כוחות משטרה גדולים שהוזעקו וערכו סריקות נרחבות, הצליחו לאתר את הרכב הפוגע כשהוא נטוש, ובקרבת מקום איתרו את 2 החשודים כשהם ברכב אחר, לאחר שאשתו של החשוד המרכזי ככל הנראה אספה אותם, כשהם פצועים מהירי, והשלושה נעצרו להמשך חקירה בזמן שהחשודים בדריסה פונו לקבלת טיפול. כמו כן 2 הרכבים ששימשו את החשודים ואת האישה נתפסו.

בחיפוש שערכו השוטרים, נתפסו סמים מסוכנים ואלפי שקלים במזומן שהיו לפי החשד ברשות הנהג החשוד.

החשודים יובאו  בפני בית המשפט השלום בבקשה להאריך את מעצרם.

מדובר באירוע שני בשבועיים האחרונים, שבו עבריין באופן מכוון לא בוחל באמצעים ופוגע בשוטר על מנת להימלט מדין. בהתאם למדיניות מפקד מחוז הדרום ניצב אמיר כהן והדגש שניתן בנושא ע״י מפקד מרחב לכיש, נצ"מ רועי ולדמן, המאבק בעבריינים באזור לכיש נמשך כל העת, יידע כל עבריין שיבחר להשתמש בכוח פיזי או בנשק קר או חם נגד שוטרים בפרט ונגד אזרחים בכלל, שהמשטרה תפעל בכל האמצעים על מנת למצות עמו את מלוא חומרת הדין ולהשאירו מאחורי סורג ובריח.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות