ניוזים חמיםחדשותאשקלון

אשקלון: תינוק ננעל בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום • ״בזכות שיתוף הפעולה, החילוץ היה חלק ומהיר״ 

ההתקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אימו, ברחוב השייטת באשקלון

ליאור ועקנין – מנהל סניף אשקלון, יחד עם חגי בן שלוש ויקיר בוחניק, מתנדבי הסניף המקומי, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

ליאור מספר: ״בכל חילוץ מחדש התחושה היא נפלאה. כשהתקבלה הקריאה מיהרתי להגיע למקום, שם הצטרפו אליי יתר המתנדבים. מדובר בילד ששיחק במפתח הרכב, ונעל את עצמו בטעות. בזכות שיתוף פעולה של כולנו, החילוץ היה חלק ומהיר. האמא, שבעלה מתנדב אף הוא בידידים, סיפרה שהייתה רגועה וידעה שנגיע במהירות, והודתה לנו רבות על העזרה בעת צרה. אני מודה למתנדבים שנתנו מענה מהיר, והוכיחו שאפשר לסמוך עליהם בשעת חירום״.

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות