ניוזים חמיםחדשותאשדוד

אשדוד: שני ילדים אחים ננעלו בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותם בשלום • בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני אחים, פעוט כבן שנה וחצי ואחותו כבת חצי שנה, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אימם, ברחוב תפוז באשדוד

דוד דרשן – סג"מ סניף פתח תקווה שענה לשיחה במוקד, הזעיק את המתנדבים ונשאר על הקו עד להגעתם. משה אושרי ואליעזר שלמה עיני, מתנדבי סניף אשדוד, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. במקביל, עוברת אורח יצרה קשר עם מנהל סניף אשדוד – ליעד פרץ, שעמד בקשר טלפוני עם המתנדבים. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הילדים בשלום ובזריזות, ללא גרימת נזק לרכב.

משה מספר: "זה לא משנה כמה פעמים כבר חילצתי ילדים מרכבים, התחושה תמיד מרגשת. כשהתקבלה הקריאה התארגנתי ליציאה עם הבת שלי לגן שנמצא בסמוך, הזדרזתי ותוך דקות ספורות הגעתי למקום. בפעולה מהירה חילצתי את הילדים והשבתי את התינוקת לידי האם הדואגת."

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות