חדשותקרית גת

צו סגירה מנהלי הוצא על ידי מפקד מחוז הדרום, למתחם עסק בעיר קרית גת, עליו פשטו השוטרים בזמן שנוהלו בו משחקי הימורים אסורים.

מרחב לכיש של המחוז הדרומי, בפתחה של שנת 2024 החל בפרויקט שהוגדר על ידי מפקד המרחב 'שכונה ירוקה', לאחר שכלל תחנות המשטרה במרחב מיפו את מוקדי החיכוך והפשיעה בערים שבתחומן, והגדירו 'שכונות ירוקות' בהן תתמקד הפעילות המשטרתית נגד מחוללי הפשיעה המשפיעים על האזרחים, במטרה לצמצם באופן משמעותי את העבירות הפליליות וחיזוק הביטחון האישי

במסגרת פעילות תחנת קרית גת נגד מחוללי הפשיעה המפעילים בתי הימורים בעיר בכלל וב'שכונה ירוקה' בפרט, פשטו שוטרי התחנה לפני כשבועיים על מתחם עסק ברחוב העצמאות, בזמן שהתקיימו בו משחקי הימורים בניגוד לחוק.

מחזיק המקום עוכב ע"י השוטרים להמשך חקירה וכן נגבו עדויות של מהמרים שאותרו במקום.

במקביל להליך הפלילי, המשטרה פתחה בהליך מנהלי, במסגרתו חתם אתמול מפקד המחוז הדרומי, ניצב אמיר כהן על צו סגירה מנהלי למתחם העסק, למשך 30 ימים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות