ניוזים חמיםחדשותבאר שבע

באר שבע: פעוט ננעל בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום. "התינוק בכה והזיע, ובשיתוף פעולה חילצנו במהירות"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט כבן שנתיים שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, בשדרות יוהנה ז'בוטינסקי, באר שבע

דני יוריק, מוקדן ידידים שענה לשיחה, הזעיק את מתנדבי האזור ונשאר בשיחה עם האם עד להגעתם. אלעד מאיר – מנהל מחוז דרום, יחד עם אריאל מאיר, אחראי מתנדבים סניף נתיבות, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

אלעד מספר: "הייתי יחד עם אריאל בדרך לעבודה, כשלפתע התקבלה קריאת החירום. מיהרנו להגיע למקום, ומצאנו את האמא כשהיא בלחץ בגלל שהילד שלה הזיע ובכה בלי הפסקה ברכב הנעול. הזדרזנו, ובשיתוף פעולה חילצנו את הפעוט. האמא הודתה לנו רבות, והתפלאה על זמן המענה המהיר. תחושה נפלאה לדעת שעוד אירוע חירום מסתיים בשלום בזכותנו".

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב, במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות