ניוזים חמיםחדשותאשדוד

משטרת ישראל חוקרת חשד לאונס קבוצתי ועבירות תקיפה, שאירעו בדירה בעיר אשדוד כלפי אישה, ע"י 4 תושבי חוץ שנעצרו לחקירה

משטרת אשדוד פתחה בחקירה במוצאי יום העצמאות בעקבות דיווח שהתקבל במוקד המשטרה ע"י הקורבן בשנות ה 40, לפיה 4 גברים ביצעו בה עבירות מין בדירה אליה הובילו אותה בעיר אשדוד

חוקרי המשטרה זמן קצר לאחר הדיווח הראשוני, הגיעו לדירת החשודים (שנות 20-40, מולדובה) ועצרו אותם לחקירה בחשד לעבירות של אונס קבוצתי ועבירות מין חמורות תוך ניצול מצב.

חוקרי המשטרה במשך מספר ימים, פעלו ברגישות יתרה עם הקורבן ולאחר מאמצי חקירה, החליטה לחשוף בפניהם את אשר אירע לדבריה, בזמן שהייתה לכאורה בגילופין ואחד החשודים לפי החשד הבחין בה ברובע ב' בעיר, משם הוביל אותה אל הדירה, ובמשך מספר שעות כאמור לפי החשד ביצעו בה החשודים עבירות מין חמורות ותקפו אותה בזמן שהכרתה מעורפלת לכאורה.

מעצרם של כלל החשודים הוארך תחילה ע"י בימ"ש השלום, ואמש בדיון נוסף בעניינם, מעצרם של 2 מהם הוארך עד ה 4.5.23, ושניים נוספים שוחררו בתנאים מגבילים, אך בערר שהגישה המשטרה לבימ"ש המחוזי בבאר שבע לפני זמן קצר, הוחלט להפוך את ההחלטה ולהותיר אותם במעצר עד לתאריך 4.5.23.

לתשומת ליבכם, בימ"ש השלום אסר לפרסם את שמם של החשודים.

רפ"ק קרן טולדנו, קצינת החקירות והמודיעין במשטרת אשדוד: "מדובר במקרה אכזרי של אונס קבוצתי תוך ניצול מצבה של אשה חסרת ישע, מבלי שהייתה לה כל יכולת להתגונן מפני החשודים. החבלות על גופה של המתלוננת ממחישות את חוסר חמלתם, ואנחנו משקיעים את מרב המאמצים למיצוי דין עם החשודים."

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות