ניוזים חמיםחדשות

פשיטה של המשטרה אמש על מתחם הימורים לא חוקיים בקרית מלאכי. במקום נתפסו 17 מהמרים וכסף מזומן רב

לוחמי יס"מ לכיש ויחידת הכלבנים, פשטו אמש על מתחם ברחוב בן גוריון בקרית מלאכי, שעל פי החשד משמש להפעלת משחקי מזל והימורים אסורים

כוחות המשטרה בעיר קרית מלאכי, בהם בלשי התחנה, לוחמי יס"מ לכיש ויחידת הכלבנים, פשטו אמש על מתחם ברחוב בן גוריון, שעל פי החשד משמש להפעלת משחקי מזל והימורים אסורים.

עם כניסת הכוחות, זוהו כ 17 אנשים שהימרו במקום במשחקים שונים, נתפסו מעל 6500 שקל במזומן, אביזרי משחק ורשומות של שמות השחקנים עם סכומים כספיים. מפעיל המקום, בשנות ה-60 לחייו מקריית מלאכי, עוכב לחקירה בחשד להפעלת מקום למטרת הימורים.

במשטרה ציינו כי: "פעם נוספת הצלחנו לחשוף משחקי מזל האסורים על פי חוק, אשר פועלים תחת מסווה של מבנים לגיטימיים. אותם משחקים המנוהלים ומתקיימים בניגוד לחוק, עלולים להביא את המשתתפים בהם להפסיד את כל הונם האישי ובכך להוות פגיעה אנושה בתא המשפחתי, ואף להביאם לכדי ביצוע עבירות פליליות במטרה להשיג כספים נוספים למטרת הימורים."

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות