ניוזים חמיםחדשותחינוךמשפט

כתב אישום נגד הסייעת ב"גן רננים" בב"ש, שראתה במשך שנים איך הגננת מתעללת בפעוטות ולא דיווחה לאיש

גם על שתיקה מועמדים לדין: כתב אישום נגד פאני מויאל שעבדה ב"גן רננים" בבאר שבע, והפרה את חובתה לדווח על מעשיה של בעלת הגן רותי סאלם המואשמת בהתעללות ותקיפת פעוטות

פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגד הסייעת פאני מויאל שעבדה ב"גן רננים" בעיר, והפרה את חובתה לדווח על מעשיה של בעלת הגן רותי סאלם המואשמת בהתעללות ותקיפה כלפי פעוטות.

על פי כתב האישום, מויאל בת ה-41, עבדה בין השנים 2020-2013 כסייעת בגן ובהזדמנויות רבות הייתה עדה להפעלת אלימות ולהתעללות כלפי קטינים, בני 10 חודשים עד 3 שנים.

מכתב האישום נגד הסייעת עולה כי היא לא דיווחה לאיש על מעשי האלימות וההתעללות של סאלם כלפי הפעוטות, והדברים נחשפו כתוצאה מדיווח של סייעת אחרת בגן. לפי כתב האישום, במעשיה אלו מויאל הפרה את חובתה לדווח על המעשים בהקדם לעובד סוציאלי שמונה על פי חוק או למשטרה.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות