ניוזים חמיםחדשות

נהג מונית מאשדוד נעצר בחשד לאונס קבוצתי שבוצע בילדה בת 14 במלון באשדוד. הוא הזמין את חבריו לאנוס אותה

צעירה בת 21 מאשדוד אזרה אומץ והתלוננה על אונס קבוצתי שעברה לפני 6 שנים על ידי נהג מונית וחבריו במלון באשדוד. נהג המונית נעצר, המשטרה מאתרת את שאר המעורבים

המשטרה פתחה בחקירת אירוע אונס של קטינה בשנת 2015, על ידי מספר חשודים במלון בעיר אשדוד – חשוד מרכזי נעצר לפני זמן קצר

ראשיתה של חקירת המשטרה הסמויה בתלונה שהתקבלה על ידי צעירה כבת 21, לאחר שגמלה בליבה להגיע אל תחנת המשטרה, שם גוללה באוזני החוקרים מקרה אונס שאירע בשנת 2015.

מתלונתה של הצעירה עולה, כי עת שהייתה נערה כבת 14, השתמשה בשירותו של נהג מונית באחת הערים בדרום הארץ לכיוון העיר אשדוד, שבמהלך הנסיעה על פי החשד סיפק לה נהג המונית סמים מסוכנים, ולאחר מכן לקח אותה למלון בעיר אשדוד, שם על פי החשד ניצל את מצבה וביצע בה עבירות מין חמורות.

עוד עלה החשד, כי החשוד המרכזי הזמין לאותו החדר את חבריו, שגם הם על פי החשד ביצעו בקטינה את זממם.

הבוקר, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו חוקרי המשטרה את החשוד המרכזי (36, אשדוד), בחשד לעבירות הדחת קטין לסמים, בעילה שלא בהסכמה ועבירות חמורות נוספות.

חקירת המשטרה נמשכת לאיתור זהותם ומעצרם של החשודים הנוספים.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות