ניוזים חמיםחדשות

מאמן כדורסל לנערים בבאר שבע ביצע בהם מעשים מגונים, גם במהלך אימונים באולם הספורט

המשטרה סיימה חקירת מאמן כדורסל תושב באר שבע בן 40, בחוג לנערים בבאר שבע, החשוד במעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות והיום צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום

 

במשטרת ישראל נפתחה בתאריך 25.11 חקירה בחשד למעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות של מאמן כדורסל בנערים אותם אימן במסגרת חוג כדור-סל בבאר שבע.

עם סיום חקירתו הראשונה שוחרר החשוד בתנאים מגבילים.

צוות החקירה בתחנת באר שבע המשיך במלאכתו ועם התווספות חשדות חדשים בנוגע למעשיו בתאריך 28.12 עוכב החשוד לחקירה נוספת ובסיומה הוחלט על מעצרו.

במהלך החקירה עלה החשד כי החשוד פגע בנערים שעה שהיו תחת מרותו כמאמן כדורסל וביצע בהם מעשים מגונים גם באולם ספורט בו אימן את קבוצת הכדורסל.

החשוד, תושב באר שבע כבן 40, הובא בפני בית המשפט, מעצרו הוארך מעת לעת בידי חוקרי תחנת באר שבע והיום צפוי כנגדו כתב אישום שיוגש בידי פרקליטות דרום.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות