ניוזים חמיםחדשות

בליץ משטרתי גדול כשמאות שוטרים פשטו על אשקלון, אשדוד וכל ערי הסביבה, עם מעצר של 46 חשודים בסחר בסמים, החזקת נשק לא חוקי, הימורים ועוד

מבצע משטרתי ממוקד ונרחב התקיים אתמול בערים אשדוד, אשקלון, קרית גת,קרית מלאכי, שדרות ואזור מרחב לכיש בהשתתפות מאות שוטרים והתמקד בעבירות אלימות רכוש, החזקת נשק, סחר בסמים והימורים. המבצע הביא למעצרם של 46 חשודים והעברתם לחקירה

 

משטרת ישראל פועלת כל העת כנגד נגע הסמים, עבירות אלימות, סחר בסמים, הימורים בלתי חוקיים, החזקת אמל”ח תוך שילוב מערכי אכיפה, אמצעים טכנולוגים ומודיעיניים.

אתמול בתום פעילות סמויה במהלכה נאספו ראיות כנגד חשודים בעבירות אלה, עברה המשטרה לפעילות מבצעית גלויה בפיקוד מפקד מרחב לכיש.

מאות שוטרים, לוחמי מג”ב, יס”מ ויחידת כלבנים, פעלו אתמול החל משעות הבוקר המוקדמות במספר אתרים בגזרת מרחב לכיש שבתחום מחוז דרום, לרבות חיפושים, עיכובים ומעצרים של 46 חשודים המהווים על פי החשד מחוללי פשיעה באזור.

במסגרת המבצע,נערכו חיפושים על פי צו בית משפט ונתפס חומר החשוד כסם, כגון: 12.138 קילו קנאביס,2.852 קילו חשיש,1110 שתילי קנאביס,273 גרם קריסטל לצד רכוש החשוד כגנוב ואלפי שקלים החשודים כפדיון סחר בסמים שיועברו להליך חילוט.

במהלך הפעילות ערכו שוטרי משטרת אשדוד חיפוש בביתו של החשוד, בן 44, ונתפס 11.700 ק”ג קנאסיס ו2.785 ק”ג של חשיש. הוא נעצר והיום יובא החשוד בפני בית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

במהלך הפעילות נעצרו על ידי משטרת אשקלון 2 חשודים,בשנות ה-20, וברשותם נתפס 4.700 ק”ג קנאביס ו-273 גרם קריסטל. הם נעצרו והיום יובאו בפני בית משפט לדיון בהארכת מעצרם.

במהלך הפעילות נתפסו 2 נהגים החשודים בנהיגה תחת השפעת סמים. רכבם הושבת ורישיון הנהיגה שלהם נפסל.

במהלך הפעילות ביצעו שוטרי משטרת קרית מלאכי חיפוש בבית בגן יבנה ותפסו רימון הלם ואקדח.

במהלך הפעילות ביצעו שוטרי משטרת שדרות חיפוש בביתם של החשודים בהתפרצות בעיר רהט ואספו ראיות שקושרות אותם לביצוע העבירה המיוחסת להם. כמו כן, נעצרו במהלך המבצע דרושי חקירה בגין עבירות אלימות והימורים בקרית מלאכי, קרית גת ושדרות.

חקירת החשודים נמשכת וככל שיעלה צורך חקירתי, יובאו בהמשך לדיון אל בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם.

 

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close