ניוזים חמיםחדשותחינוך

לימודים בימי קורונה: השר להשכלה גבוהה זאב אלקין הגיע אמש לביקור באוניברסיטה הפתוחה

ליאור פליק, יו"ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה: "הסברנו לשר על האוניברסיטה שלנו ועל האתגרים הרבים שעומדים בפני הסטודנטים במיוחד כיום בתקופת הקורונה וקבענו שנמשיך לעבוד בצמוד ונטפל באתגרים הרבים שישנם בעולם האקדמיה"

השר להשכלה גבוהה זאב אלקין הגיע אמש לביקור באוניברסיטה הפתוחה. בפגישה שהתקיימה הודו נציגי אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה לשר על פועלו הרב בתקופה בה הוא נמצא בתפקיד והסבירו לו על האוניברסיטה הפתוחה כמוסד הגדול ביותר בארץ, על האתגרים הרבים שלה בדגש על הייחודיות ועל האוכלוסיות השונות שיש בפתוחה. בנוסף, תיארו לשר את הקשיים הרבים בלהיות סטודנטים בתקופת הקורונה וכן, ביקשו מהשר לטפל בבעיה שסטודנט מוגדר עד גיל 35, ומה קורה לגבי סטודנטים מעל גיל 35 בנושא מלגות ומוסדות חיצוניים… לסיכום נשאל השר כיצד הוא רואה בעיניו את האקדמיה והאתגרים שישנם מנקודת מבטו והשר השיב תשובה מנומקת שתרמה לדיון מעמיק ומעשיר.

בסוף הפגישה הובטח כי יתקיימו מספר פגישות נוספות בכדי לקדם נושאים חשובים באקדמיה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות