ניוזים חמיםחדשותאשקלון

המשטרה הוציאה צו סגירה למסעדה בטיילת אשקלון, לאחר שאתמול בשבת נערכה בה מסיבה רבת משתתפים בניגוד לצו הבריאות

במסגרת אכיפה ממוקדת בעיר אשקלון, סגרה המשטרה בצו סגירה מנהלי מסעדה במרינה אשקלון בעקבות אירוע הפרת צו בריאות העם ותקנות שעת חירום

 

משטרת ישראל ממשיכה כל העת במאבקה לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל, מאבק הכולל מגוון פעולות הסברה ואכיפה וזאת למען בריאות הציבור.

בתוך כך, במהלך פעילות יזומה שערכו השוטרים במסעדה במרינה אשקלון ביום שבת, נמצא כי במקום נערכה מסיבה רבת משתתפים בשטח המסעדה, אשר רקדו ברחבה צפופים וצמודים זה לזה באופן המסכן את שלום ציבור המבלים בפרט ושלום הציבור ובריאותו כלל.

לאור זאת נערך שימוע בפני מפקד משטרת אשקלון ובסיומו הורה על סגירת העסק בצו מנהלי על פי סעיף 23א לחוק רישוי עסקים, וזאת למשך 7 ימים,כל זאת לנוכח הנסיבות המתוארות לעיל,מהם עולה הפרה מכוונת של החוק,תוך סיכון שלום ובטחון הציבור.

במשטרה קוראים לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומם משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות