נעה חיה, הילדה האמיצה בת ה-10 מנשר שנלחמה רוב חייה בסרטן אלים, הלכה לעולמה במהלך החג. אימה: “בשבילי תמיד תהיי אלופת עולם”

נעה חיה רק בת עשר, ילדה מנשר לחמה באומץ, שהיווה השראה עבור רבים, במחלת סרטן אלים. סרטן שלחמה בו רוב חייה, מזה שמונה שנים, וששב ותקף שלוש פעמים. לאחר מאבק הירןאי, נעה הקטנה נכנעה למחלה האיומה ונפטרה היום במהלך החג. נעה סבלה מסרטן אלים במיוחד התוקף ילדים קטנים, נוירובלסטומה. רק לאחרונה גויס כסף לטיפול יקר בארצות הברית שהיה עשוי לחולל נס. אלא שלמרבה הצער נעה הקטנה נפטרה במהלך החג. בשעה זו נעה חיה ז"ל מובאת למנוחות בהית העלמין בנשר. אימה נפרדה ממנה וכתבה:  "נעה חיה, אהבה של אמא, עשית הכל כדי לנצח את הסרטן בפעם השלישית. הייתי שם וראיתי אותך מתעקשת שלא להשבר. נלחמת להמשיך לרקוד ולשמוח עד הרגע האחרון, לקבל את הטיפולים ולהמשיך לאהוב את החיים עד הרגע האחרון. "ראיתי את כל אלפי האנשים שנתנו לנו כתף במלחמה הנוראית הזו, שנתנו לנו כוח להמשיך להילחם. שבזכותם אנחנו יכולים להרגיש היום שעשינו מצידנו הכל כדי שתחיי. נעה חיה קיבלה את הטיפול שהייתה זקוקה לו. אבל לצערנו, הגוף שלה לא היה יכול לשאת יותר את מצבו. נעה חיה שלי. בשביל אמא תמיד תהיי אלופת העולם". גם ראש עיריית נשר רועי לוי, ספד לנעה וכתב: "בשעה זו ממש נקברת אצלנו בעיר גופה הזעיר של נעה חיה, אחרי מאבק של כמעט חיים שלמים במחלת הסרטן הארורה. רק לפני מספר חודשים קהילה שלמה נרתמה לגייס כספים כדי לתת תקווה לנועה לצאת לטיפול ייחודי בארה"ב שיכול היה להציל את חייה. כמה קיווינו, התפללנו וחלמנו על היום שנחבק שוב ושהסוף יהיה טוב. לפני שלושה חודשים קיבלתי מנועה סרטון ליום הולדתי והודעה מרגשת. ממאות הברכות זו היתה החשובה ביותר. אויי נועה חיה, שברת לנו היום את הלב כששמענו את הבשורה המרה. כבר מספר שבועות שאני מודע למצב אבל תמיד קיוויתי שתצליחי.האמנתי שכל כך הרבה אהבה ואנרגיות ינצחו את הסרטן שלך בפעם השלישית. לצערנו זה לא קרה. "היית גיבורה נלחמת עד הרגע האחרון שמרת על שמחת חיים ואופטימיות. ההורים שלך לא חדלו מלהאמין ולעשות הכל פשוט הכל, כדי שתמשיכי לצעוד איתם בשביל החיים. איבדתם היום את הכי יקר שיש ואין מילים שינחמו פשוט אין. "העיר נשר היום כואבת את כאבכם ומתפללת שנשמתה של נועה חיה תנוח בגן עדן. את החיוך של נועה והחיבוק שקיבלתי ממנה רגע לפני שטסה לא אשכח לעולם".  
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות