שר הביטחון לשעבר, ח”כ אביגדור ליברמן ביקר בנשר והניח זר לזכרו של דוד עמר

העיר נשר היא עיר קולטת עליה, כרבע מתושביה הם עולים ממדינות ברית המועצות לשעבר, שסיפורי ה"עלייה" שלהם שזורים בהיסטוריה העירונית לאורך השנים. עיריית נשר עושה מאמצים רבים לסייע לאותם עולים להשתלב בצורה איכותית בחברה ולמצות את זכויותיהם הסוציאליות ופוטנציאל התעסוקה שלהם.
ליברמן בנשר. צילום עיריית נשרליברמן בנשר. צילום עיריית נשר

היום, שלישי, הגיע לביקור בעיר שר הביטחון לשעבר ח”כ אביגדור ליברמן. בתום מפגש בלשכת ראש העיר והצגת נתונים על העיר ותכניות הפיתוח הצפויות בשנים הקרובות, נסעו השניים לגן הזיכרון שהוקם לזכרו של ראש העיר לשעבר דוד עמר ז”ל. בגן הזיכרון הממוקם בחטיבות הביניים שנקראו על שמו של דוד עמר ז”ל, שנחנך בחודש שעבר במעמד נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, הניח ח”כ ליברמן זר לזכרו של דוד עמר ז”ל ושיתף את הנוכחים בזיכרונותיו מהאיש שכיהן כחבר מועצה כ-40 שנים ועמד בראשה כ-24 שנים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות