ביה”ח “כרמל” הודיע כי בשל בעיית מערכת האחסון בבנק הזרע, הושמדו דגימות זרע שנמסרו לשימור. ביה”ח יוצר קשר עם המטופלים

תקלה חמורה במערכת אחסון בבנק הזרע בבית החולים "כרמל" הביאה להשמדתם של דגימות זרע של מטופלים שנמסרו לשימור והקפאה לשימוש מאוחר יותר. בית החולים: "בית החולים החל כבר בפניה יזומה למטופלים הקשורים לאירוע והם מוזמנים לפגישה אישית עם רופא בכיר במחלקה"

תקלה חמורה במערכת אחסון ושימור דגימות זרע, בבנק הזרע של בית החולים "כרמל" בחיפה: כתוצאה מהתקלה, הופשרו והושמדו דגימות זרע שנלקחו ממטופלים להקפאה ושימוש מאוחר יותר. מהמרכז הרפואי כרמל נמסר: "אנו מצטערים לעדכן כי עקב תקלה באחת ממערכות האחסון בבנק הזרע שבמרכז הרפואי הופשרו חלק מדגימות הזרע שנמסרו לשימור והקפאה. על פי בדיקתנו הדגימות שהופשרו אינן ניתנות לשימוש. חשוב להדגיש כי פרט למערכת אחסון זו שבה התגלתה התקלה, כל שאר מערכות האחסון של בנק הזרע שבמרכז הרפואי כרמל פועלות באופן תקין. מיד עם גילוי התקלה נמסרה הודעה למשרד הבריאות. בית החולים החל כבר בפניה יזומה למטופלים הקשורים לאירוע והם מוזמנים לפגישה אישית עם רופא בכיר במחלקה. במקביל מקיים בית החולים בירור מעמיק אודות התקלה. עם השלמת הבירור, המידע הרלוונטי יועבר לגורמים המתאימים. מטופלים המבקשים מידע נוסף יכולים להתקשר לטלפון 04-8250555".
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close