פיצוץ צינור מים בבניין הראשי בביה”ח רמב”ם והצפה – חדרי הניתוח ה-MRI והמעליות מושבתים. עקב כך, זמני המתנה ארוכים מאוד בכל המחלקות

בית החולים רמב"ם עמד בטילי מלחמת לבנון השנייה, אבל מסתבר שפיצוץ צינור מים בבניין הראשי בבית החולים הבוקר, הצליח לעשות מה שטילים לא עשו - להשבית שירותים רבים בבית החולים ולגרום לזמן המתנה ארוך הרבה יותר מהרגיל. כל זאת לתשומת לב מי שאמור להגיע היום לרמב"ם לבדיקות או אף ממתין לניתוח. לפני כשעה התפוצץ צינור מים ראשי בבניין הראשי בבית החולים רמב"ם. עקב הפיצוץ החלו להיות מוצפים אגפים בבית החולים ובשלב הראשון הושבתו כל המעליות בבית החולים בבניין הראשי, בשלב השני נסגרו חדרי הניתוח וכל הניתוחים המתוכננים להבוקר הושעו. ובנוסף, גם חדרי ה-MRI ושירותים נוספים הושבתו.

צוותים רבים פועלים בשעה זו כדי לפנות את המים שמציפים מחלקות וחלקים שונים בבניין ולנסות להשיב לשימוש את חדרי הניתוח, המעליות וחדרים נוספים בהם נערכו טיפולים ובדיקות שונות.

בשל המצב- זמן ההמתנה לניתוחים, בדיקות שונות ושירותים שונים בבית החולים מתארכים הרבה מעבר לצפוי – זאת לידיעת מי שצפוי להיות היום בבית החולים רמב”ם.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות