תוכניות תרבות חדשות ברשת המתנ”סים בקרית אתא

מרחיבים פעילות לטובת התושבים. קבלו את רשימת הפעילויות לשנה הקרובה במסגרת רשת המתנ"סים העירונית. כל שנותר הוא לבחור, לא חובה רק פעילות אחת. תיאטרון קרית אתא מציע 3 סדרות מנויים: מנוי תיאטרון הכולל 8 הצגות של מיטב התיאטראות בארץ. מנוי מועדון הזמר כולל 7 מופעים אינטימיים המוקדשים לזמר עברי נוסטלגי וכוללים גם שירה בציבור ולראשונה - גם תיאטרון בשפת היידיש הכולל הצגות משעשעות עם תרגום לעברית ולרוסית מבית תיאטרון היידישפיל. הספרייה העירונית מפעילה שלל תוכניות תרבות לכל הגילאים: "מסביב לשולחן" - סדרה על אוכל ותרבות עם גיל חובב, קובי אריאלי ורותי רוסו, "מבט עולמי" - סדרת הרצאות על מסעות מצולמים בעולם, "כפר גלובלי" - סדרת הרצאות באקטואליה, ערבי ספרות מוזיקליים הכוללים מפגשים עם סופרים מובילים (אשכול נבו, יוכי ברנדס, שרית ישי לוי ועוד) ואומנים שונים וסדרת מפגשי העצמה עם הסופר והשחקן יובל אברמוביץ'. בנוסף מפעילה הספרייה סדנאות יצירה וכתיבה ושלל פעילויות והצגות לילדים.

מרכז מורשת בגין בקרית אתא מרחיב את תכנית “מטמון בשכונה” עבור תלמידים מבתי הספר הדתיים. במסגרת הפעילות לומדים התלמידים על אישיים חשובים על ההיסטוריה של העם היהודי והמנהיגים שהשפיעו עליה באופן חווייתי ומהנה, כאשר בסיום הפעילות יוצאים התלמידים לסיור לימודי וחוקרים את רחובות העיר שעל שמם קרויים המנהיגים. בשלב הראשון יחל פיילוט בבית הספר “יבנה” כאשר בהמשך צפוי הפרויקט להתרחב ולפעול בכל בתי הספר היסודיים בעיר. בנוסף מפעיל המרכז סדרת הרצאות וסיורים בנושא ציונות.

מכללת קרית אתא מציעה קורסים מקצועיים, השלמת השכלה, לימודי שפות, וסדנאות העשרה ייחודיות.

מיזם “אֶפְשָׁרִיבָּרִיא” הוא תוכנית לאומית המופעלת ע”י משרד הבריאות, משרד החינוך ומשרד התרבות והספורט. המיזם פועל בעיר במספר מישורים במטרה להוביל מאמץ משותף ברמה הארצית והמקומית כדי לקדם סביבת חיים המאפשרת הרגלי אכילה בריאים יותר ושילוב פעילות גופנית בחיי היומיום, בכל קבוצות האוכלוסייה. במסגרת התוכנית יתקיימו שלל הרצאות, פעילויות, ימי שיא ומפגשים לילדי הגנים, לתלמידים ובני נוער, לאוכלוסיה הבוגרת ולגמלאים.

 

צילום ארכיון: דוברות עיריית קרית אתא

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות