210 אחוזי תפוסה בשעות אלו במיון רמב”ם, 145 חולים ממתינים שעות ארוכות. בית החולים הוציא מהמחסנים אלונקות בשל מחסור במיטות

כמדי כמה ימים שוב בית החולים רמב"ם יוצא בקריאה לתושבים ולמטופלים פוטנציאלים שלא להגיע למיון בשעות הקרובות, למי שאינו זקוק לטיפול דחוף. הסיבה: עומס כבד ביותר במיון בית החולים.
בשעות האחרונות נרשם עומס של 210 אחוז תפוסה במיון עם 145 חולים הממתינים לטיפול, וכאלו שממתינים מעל 10 שעות. וגם כל המחלקות הפנימיות מלאות לגמרי.

אם לא די, בשל התפוסה מעל ומעבר והעומס, אין מיטות לאשפז בהם חולים ולכן בשעה האחרונה בית החולים נאלץ להוציא מהמחסנים אלונקות, עליהם משכיבים את המטופלים.
מדובר בתמונות ובמצב שחוזר על עצמו כאמור כל כמה שבועות ספורים ביותר.
רק היום פרסם משרד הבריאות מדד שביעות רצון של חולים מבתי החולים ורמב”ם נמצא במקום השלישי הלא מחמיא כבית החולים בו שוכבים הכי הרבה חולים במסדרון. הוא נמצא במקום המפוקפק אחרי שערי צדק ואסף הרופא, עם 15 אחוז חולים במסדרונות.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות