בית החולים כרמל למען הסטודנטים

דיקן הפקולטה לרפואה החדש פרופ' אילון איזנברג הגיע לבית החולים "כרמל" לחנוכת חדר סמינרים חדש לטובת הסטודנטים. "בית חולים 'כרמל' חשוב ומרכזי עבורנו, והוא חשוב לנו עבור הוראת הסטודנטים שלנו", אמר הדיקן. חדר הסמינרים שופץ ונבנה מחדש במחלקה הפנימית ג' בניהולה של ד"ר אירנה ברגמן והוא משמש כמקום לימוד והוראה לטובת הסטודנטים ולישיבות צוות של המחלקה. החדר המשודרג אובזר בארונות אישיים, בציוד מחשובי מתקדם, בספריית לימוד מקוונת ובאמצעי עזר נוספים לטובת לימוד והוראת הסטודנטים. עלות שיפוץ החדר כ-110,000 שקלים התבצעה על ידי מחלקת ההנדסה של בית החולים ובסיוע תרומה של הפקולטה לרפואה של הטכניון . מנהלת המחלקה ד"ר אירנה ברגמן הודתה במילים חמות להנהלת בית החולים ולדיקן על עזרתו בתרומה לטובת הסטודנטים. " אנחנו רואים חשיבות רבה בחינוך הדור הבא של הרופאים, אמרה ד"ר ברגמן. לי באופן אישי ההוראה מאוד חשובה אנחנו שמים דגש במחלקה על ליווי צמוד לכל סטודנט וסטודנט, מתן מענה מקצועי לכל שאלה ותמיכה מלאה בסטודנטים כדי לעזור ולהקנות להם את הכלים הטובים ביותר כדי שיהיו רופאים טובים יותר  ומצוינים". אל דיקן הפקולטה הצטרפה ראשת המנהל בפקולטה ענבר ביז'נסקי והם לוו בכרמל ע"י מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג המנהלת האדמיניסטרטיבית סיגל זומר ומהנדס ביה"ח דורי בז'רנו. לחנוכת חדר הסמינרים עם הדיקן הגיעו גם פרופ' משה פליגלמן מנהל המערך הקרדיולוגי בכרמל המשמש כסגן הדיקן לנושא הוראה ופרופ' גיורא פילר מנהל מחלקת ילדים המשמש כסגן הדיקן למינויים.
Tags

סגנית מנהלת הסיעוד במחלקה נורית יעקב אמרה כי החדר החדש בהחלט מוסיף ליכולות ולכלים שהמחלקה מעניקה לסטודנטים וכי המחלקה והרפואה  שזו הפעם הראשונה שהוא מגיע ל”כרמל” בתפקידו כדיקן התרשם מביקורו במחלקה ובחדר הסמינרים ואמר ” המחלקות הפנימיות משקיעות בחינוך דור העתיד ואנחנו מחויבים להם. כאן בכרמל אתם תורמים לטובת הסטודנטים ואנחנו שמחים לתרום גם לכם . נעים לי מאוד להיות כאן ואני מרגיש שכרמל הוא בהחלט בית טוב ומוצלח לסטודנטים ונתמיד בשמירה ובהידוק הקשר בינינו”.

מנהל כרמל ד”ר אבי גולדברג הודה לפרופ’ איזנברג על התרומה והביקור ואמר, “הביקור שלך כאן  מסמן את הקשר החזק בין הפקולטה ובין ‘כרמל’. אנחנו שומרים ומעריכים מאוד את הקשר ונמשיך לבסס ולהעמיק אותו לטובת הסטודנטים ודור העתיד  של הרופאים בישראל”.

 

צילום: אלי דדון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close