בתוך שבוע: מקרה אלימות שני קשה ב”בני ציון”. הפעם שלושה אחים הכו את הצוות בגלל שמנעו מהם ביקור אצל אביהם

לפני שבוע ימים במלר"ד של בית החולים "בני ציון" נרשם מקרה אלימות קשה כשבעל ואישה - שהיגעה לטיפול בבית החולים - מחו על כך שאף אחד מהצוות הרפואי לא בודק את האישה במשך זמן רב, והחלו להכות את הצוות. בעוד האישה נעצרה, הבעל ברח ונתפס מאוחר יותר.
שבוע ימים לאחר מקרה זה, שוב אלימות של בני משפחה כלפי הצוות בבית החולים "בני ציון": המשטרה עצרה הלילה 3 חשודים תושבי עוספיה בגילאים 18,27,31 בחשד שתקפו את מאבטחי בית החולים בני ציון בחיפה.
על פי החשד, לאחר שסורבה בקשתם לבקר את אביהם המאושפז במקום לאחר שעות הביקור, החלו האחים לתקוף את המאבטחים ששהו במקום. המאבטחים נפצעו באורח קל וטופלו במקום.
שלושת החשודים מובאים בשעה זו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בחיפה.

תגובת “בני ציון”: “הנהלת המרכז הרפואי בני ציון רואה בחומרה רבה את תקיפת מאבטחי בית החולים, האחות והמאבטח על ידי בני משפחתו של המטופל ומשוכנעת כי המשטרה והמערכת המשפטית יגלו אפס סובלנות נגד מי שנוקט באלימות כלפי צוות עובדי בית החולים ויפעלו למיגור תופעת האלימות הראויה לכל גינוי נגד צוותים רפואיים ומאבטחים בבתי החולים”.
דורון אברג’יל הראלי, ראש האבטחה של בית החולים סיפר ל”ניוזים צפון”: “מקרי האלימות השנה עלו ב-30 אחוז בכל בתי החולים בארץ. התופעה הולכת ומחמירה. הלילה שוב בני משפחה התעקשו לבקר את אביהם, שלא בשעות הביקור וזה הביא לאלימות ולהזמנת משטרה. זה לצערנו הפך לעניין שבשגרה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close