שיפוץ חזיתות הבתים בעזרת העירייה

עיריית כפר סבא, באמצעות החברה הכלכלית, מציעה לתושבי מרכז העיר שירות חדש וייחודי: ליווי, ניהול, פיקוח וביצוע על עבודות לשיפוץ חזיתות בנייני מגורים, המטרה להביא לשיפור איכות חיי התושבים. יש לציין כי במסגרת פרויקט זה ניתן לוועדי הבניינים תנאי תשלום נוחים. במסגרת עבודות אלה מתבצע: שיפוץ וצביעה של המעטפת החיצונית בבניין; איטום הגג; שיפוץ הלובי, חדר המדרגות, שבילי הכניסה לבניין ותיבות דואר, ועוד. לאחרונה, שופצו מגוון רחב של בנייני מגורים, ואנו קוראים לוועדים נוספים להשתתף בפרויקט.

חשוב לציין כי במסגרת פרויקט זה מעמידה החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא לרשות התושבים את שירותיה בכל הקשור לניהול, פיקוח וביצוע בפועל של הפרויקט, כמו גם הסדרת כלל האישורים הנדרשים מול גורמי התכנון השונים, באופן מהיר וקצר. במסגרת זו מסייעת בבחירת קבלן מקצועי ובעל ניסיון, במימון ובפריסת התשלומים, בפיקוח ובליווי הפרויקט. נדגיש כי היוזמה החדשה מדברת על שיפוץ חזיתות הבתים ואינה כוללת את נושא חיזוק המבנה בפני רעידות אדמה - תמ"א 38. בנוסף, התנאי לוועדי הבתים 100% הסכמה של כלל הדיירים.

כחלק מהפרויקט מציעה החברה הכלכלית לתושבים גם לקחת חלק בפרויקט "חדש תחת השמש" החדשני והראשוני מסוגו בישראל. במסגרתו, מוצע לדיירים כחלק מהשיפוץ הבניין להתקין גם מערכת סולרית אשר מביאה לחיסכון בחשבון החשמל המשותף לבניין על ידי הפקת אנרגיה ירוקה.

אלעד קנדל, מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, מסר: "זהו פרויקט משמעותי שמשנה ומשפר את חזות פניה עיר מחד ומאידך משדרג את ערך הנכסים של התושבים. החברה מעמידה לרווחת התושבים את שרותיה גם בתחום זה לרבות, ניהול, פיקוח וביצוע בפועל, כמו גם הסדרת כלל האישורים הנדרשים מול גורמי התכנון השונים, באופן מהיר וקצר ככל שניתן. לאחרונה הכנסנו גם את המערכות הסולריות להפקת אנרגיה ירוקה מהשמש, זהו מהלך חשוב כחלק מהפיכת העיר לירוקה צעד שמביא גם לחסכון כספי עבור הדירים. ועדי בתים מוזמנים ליצור קשר עם החברה הכלכלית כפר סבא".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות