בכפר סבא זוכרים

עיריית כפר סבא משתתפת בקמפיין הבינלאומי We Remember לשימור זיכרון השואה שמוביל הקונגרס היהודי העולמי. הקמפיין מתקיים ברשתות החברתיות, ובמסגרתו מעלים משתמשים, אישי ציבור, מוסדות וחברות עסקיות ברחבי העולם ובישראל תמונות שלהם עם שלט הנושא את שם הקמפיין שמתקיים במסגרת יום השואה הבינלאומי המתקיים בכל שנה ב־27 בינואר.

עם פתיחת הקמפיין פרסם ראש העירייה, רפי סער, פוסט בעמוד הפייסבוק, שעלה גם בעמוד העירוני, שכלל תמונה שלו ופנייה לתושבים להשתתף. במקביל קראה העירייה למנהלים והעובדים לקחת בו חלק, וכן פנתה לחברי מועצת העיר, קבוצות המנהיגות וההתנדבות, לבני הנוער, לבתי הספר, לתושבים ורבים נוספים.

לקמפיין הכפר סבאי שפעל בעמוד הפייסבוק של העירייה ובחשבון האינסטגרם החדש, הייתה היענות שיא. לחשבונות הרשתות החברתיות עלו עשרות תמונות של כפר סבאים, שכולן מופיעות באלבום מיוחד שעלה לרגל היוזמה.

מדובר על קמפיין זה שם לעצמו למטרה לרתום את ההשפעה של המדיה החברתית ולהעלות את המודעות והידע לנושא השואה, ובמיוחד לפעול לחינוך הדור הצעיר במטרה לוודא שאכן לעולם לא עוד. הקמפיין הפך לתנועה של ממש, ומנהיגים ואנשים בעלי השפעה רבה ברחבי העולם השתתפו בו: האפיפיור פרנסיס, מזכ”ל האו”ם אנטוניו גוטיירש, גל גדות, מועדון הכדורגל צ’לסי, מכבי ת”א בכדורסל, בעלי ניו-אינגלנד פטריוטס רוברט קראפט, ורבים נוספים.

“שמירה על זיכרון השואה הוא נושא חשוב לאין שיעור, שכל אחד מאיתנו מחויב לשמר ולהעביר הלאה לדורות הבאים”, מסר ראש העירייה. “ככל שחולף הזמן נותרים כל כך מעט שורדי שואה, ולכן אחריותנו גדלה. עיריית כפר סבא תמשיך להשקיע משאבים רבים בפעילויות ובליווי מקצועי של שורדי השואה בעיר, ותמשיך לפעול למען זיכרון השואה באמצעות פרויקטים חינוכיים והסברתיים. אני פונה לכל אחד ואחת מכם להשתתף בקמפיין החשוב שחוצה עמים, דתות ומדינות”.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות