חדשות

נתפסה נהגת מראשל”צ שפגעה בילד על אופניו וברחה מהמקום. ומה עשו בני משפחתה כדי לטשטש את מעורבותה?

בראשית השבוע התקבל דיווח במשטרת ישראל, על רכב שפגע ברוכב אופניים חשמליים, ברחוב פריימן בראשון לציון, ועזב את המקום. מהמקום פונה רוכב האופניים, נער כבן 13, כשהוא פצוע באורח בינוני לבית החולים "אסף הרופא" בעיר.
פעילות חקירתית של משטרת ישראל, הביאה לאיתורו של הרכב הפוגע במוסך באזור התעשייה בעיר, ובהמשך למעצרה של הנהגת החשודה, בת 25 מראשון לציון.

מחקירת התאונה עלה חשד לפיו, פגעה הנהגת ברוכב האופניים, עזבה את המקום מבלי להגיש עזרה לפצוע, ולאחר מכן לקחה את הרכב למוסך על מנת לתקנו. עוד עלה מהחקירה, כי למקום התאונה הגיעה אחותה של הנהגת ואספה מהמקום חלקים מהרכב.
כאמור, הנהגת החשודה נעצרה ומעצרה הוארך על ידי בית משפט השלום בראשון לציון ביומיים. אתמול, בתום מעצרה, שוחררה למעצר בית בן חמישה ימים. החקירה נמשכת.
תמונה: האופניים של הילד בו פגעה הנהגת. צילום: דובורת המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות