חדשות

עיריית פתח תקווה הגישה צו סגירה מנהלי לשני מפעלים מזהמים באיזור התעשייה סגולה, טביב ואקוכם

ניצחון לעיריית פתח תקווה: השבוע מסרו פקחי עיריית פתח תקווה צווי סגירה לשני מפעלים מזהמים באיזור התעשייה סגולה. בית המשפט המחוזי בלוד קיבל את ערעור העירייה ואת עמדת ראש העיר, ברוורמן. ראש העירייה, איציק ברוורמן, בתגובה: ״חובתי הציבורית לעשות הכל כדי להגן על בריאות התושבים שלי. בלי להיכנס לפרטי הדיון המשפטי המורכב, ברצוני להבהיר שוב, במיוחד לתושבי שכונת 'הדר המושבות', שאעשה שימוש בכל הכלים העומדים לרשותי על מנת לוודא שמפעלים מזהמים לא יהיו באזור התעשייה סגולה. ברור לכולם כי הדבר היחידי שעומד לנגד עיניי הוא בריאותכם ובריאות ילדכם. נקודה. צריך להבין שמדובר במאבק משפטי מורכב כשבחזית המאבק נמצאים רק העירייה והתושבים. בית המשפט המחוזי הצטרף, לשמחתי, לחזית שלנו ופסק החלטה דרמטית ומהפכנית, אולם המאבק שלנו עדיין לא בא לסיומו. אנו חייבים להמשיך לאחד כוחות כדי ליצור חזית מאוחדת. כוחנו באחדותנו."

עוד המשיך ראש העירייה, איציק ברוורמן, ואמר:

“לצערי הרב, ישנם גורמים מסוימים, שלא ראוי אף להזכיר אותם כאן, שמנסים בכל הכוח לחבל בהישגים שהשגנו עד כה. הכישלון שלנו הוא הצלחה עבורם, גם במחיר פגיעה בהגנה בבריאות התושבים. מיותר לציין כי המאבק עדיין לא הסתיים. אנו עושים מאמץ לבצע את כל התהליכים באופן חוקי כדי לא לתת עילה פרוצדורלית לפסול את ההישגים המשפטיים שלנו במאבק חשוב זה. חשוב לי להבהיר, אנחנו יחד במאבק הזה. מדובר במאבק צודק מאין כמותו וההצלחה שלו חשובה לא רק לתושבי פתח תקוה, אלא למיליוני ישראלים שמודאגים מהתדרדרות במצב איכות הסביבה בישראל. לצערי הרב, גופים ציבורים שאמורים להגן על הסביבה לא עושים את תפקידם והגורל שלנו נמצא אך ורק בידנו. אז בואו נתאחד למען עצמינו ולמען עתיד ילדינו.”

 

צווי סגירה למפעלים מזהמים בא.ת סגולה. עיריית פ"ת. צילום דוברות עיריית פ"ת
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות