חדשות

בהלת התנים נמשכת: תן פצוע עורר סערה בקרב מבקרים רבים בפארק הירקון

לאחר חשיפת 'ניוזים מרכז' את פחדם של תושבי השכונות הצפוניות של תל אביב מלהקות התנים, החלו העיריות הקרובות לפארק הירקון, תל אביב ורמת גן לתלות שלטים באזור על מנת להזהיר מפני פגיעה באוכלוסיית התנים שבמתחם. בעיריית תל אביב ביקשו שלא להשליך את הזבל אלא רק בפחי האשפה ובנוסף, שלא להאכיל את התנים או להתקרב אליהם ואילו עיריית רמת גן הוסיפה כי יש להסתובב עם הכלבים כשהם קשורים ושעל בעלי הכלבים לחסן אותם כנגד כלבת. בשבת האחרונה התברר כי הבהלה עלתה שלב.  

מבקרים רבים נחשפו בשבת של פסח לתן פצוע שהחל את דרכו בתל אביב וסיים אותה כשהוא שכוב מדמם ומיילל בתחום העיר רמת גן. התן הפצוע דידה מהשיחים בפארק הירקון אל תוך מתחם הדשא בכניסה לשטח האגם בפארק ונשכב על הדשא כשהוא מיילל מכאבים. בתחילה נאספו אזרחים רבים מסביבו אך משראו את הפצעים המדממים התרחקו ממנו והרחיקו את ילדיהם הסקרנים מפחד שייתכן והתן נגוע בכלבת. אחד הסובבים שהגדיל לעשות וניסה להתקרב אל התן הנגוע התרחק במהירות ברגע שזה פנה לכיוונו. התושבים שגרים בסביבה טוענים כי זו לא הפעם הראשונה שהם רואים מחזה שכזה ושעיריית רמת גן ועיריית תל אביב חייבות לעשות משהון בנידון בדחיפות.

  שלט של עיריית רמת גן על ההתנהגות כלפי התנים. צילום עצמי
  שלט של עיריית תל אביב על ההתנהגות כלפי התנים. צילום עצמי
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close