ניוזים חמיםחדשותירושלים

שוטרי מחוז ירושלים סיכלו גניבת כלי רכב, ועצרו חשודים המעורבים בכך, בעת שנהגו ברכב אחר עם לוחית זיהוי מזוייפת. ברשות החשודים נתפסו כלי פריצה ומשבשי תדרים

במסגרת המאבק המשטרתי המתמשך בגנבי כלי הרכב, בפעילות יזומה של בלשי תחנת מוריה במחוז ירושלים, הבחינו בלשי המשטרה בחשודים בסמוך לרכב במערב העיר

בעת שהחשודים הבחינו בבלשי המשטרה, הם החלו להימלט מהמקום תוך נהיגה פרועה שבמהלכה פגעו בניידת המשטרתית.

בדיקה מהירה של הרכב באמצעותו נמלטו החשודים מהמקום, העלתה כי מדובר ברכב שעליו מותקנת לוחית זיהוי מזוייפת, כשחלק מהספרות המוטבעות בה שונו באמצעות צבע וסרט דביק ("איזולירבנד") שחור.

בלשי המשטרה בסיוע תצפיתני מרכז השליטה של מחוז ירושלים, דלקו אחר רכב החשודים. בשלב מסויים, פרקו החשודים מהרכב וניסו להמלט רגלית מהמקום ללא הצלחה. בלשי המשטרה רדפו אחר החשודים רגלית ועצרו אותם.

החשודים, פלסטיני (25) תושב איו"ש השוהה בישראל שלא כחוק, וחשוד נוסף (18) תושב מזרח ירושלים, שנעצרו על ידי בלשי תחנת מוריה, הועברו לחקירה בתחנת המשטרה.

בנוסף, בחיפוש שערכו השוטרים ברכב שבו נסעו החשודים, נתפסו כלי פריצה שונים ומשבשי תדרים. בבדיקת הרכב לידו נצפו החשודים על ידי בלשי המשטרה, התגלה כי חלון הרכב שבור.

אמש בצאת השבת, הוארך מעצרם בבית המשפט ב-4 ימים נוספים, עד לתאריך 21.5 לטובת מיצוי החקירה.

משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד עברייני הרכוש, לסכל פעילותם הפלילית ולמצות עמם את הדין, במטרה לשמור על שלום הציבור ולהגן על רכושו.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות