ניוזים חמיםחדשותבית שמש

בטקס חילופי מנכ"לים בעיריית בית שמש: אוהד שגב החליף את יוחנן מאלי ונכנס לתפקידו כמנכ"ל עיריית בית שמש

במעמד ראש העיר הנבחר, שמואל גרינברג ובכירים בעירייה, נערך היום טקס חילופי מנכ"לים בעיריית בית שמש כשאוהד שגב נכנס לתפקיד. שגב בעל ניסיון עשיר ורשם הצלחות בהובלת פרויקטים משמעותיים כמנכ"ל בעיריות חיפה ועכו

 

הבוקר (שני) התקיים באולם מליאת עיריית בית שמש טקס חילופי מנכ"לים במעמד ראש העיר שמואל גרינברג, מ"מ וסגן ראש העיר הרב יצחק אלמליח, סגן ראש העיר הרב חנוך דרינגר, סגן ראש העיר הרב ישראל סילברסטין, המשנה לראש העיר הרב שלמה ברילנט, המשנה לראש העיר רינה הולנדר, המשנה לראש העיר מוטי לייטנר, ח"מ הרב חיים זמורה, ח"מ הרב ישעיהו וייסמן, ח"מ הרב קלמן היימן, ח"מ הרב אהרן כהן, ח"מ יונה קאופמן, ח"מ תמי זוסמן ורמ"ט רה"ע הגב' רבקה רביץ ויו"ר הועד ישראל פרץ בתום הטקס נכנס אוהד שגב לתפקידו כמנכ"ל העירייה.

שגב בעל ניסיון רב בשירות הציבורי בכלל ובעולם המוניציפלי בפרט. תחילה כמנכ"ל עיריית עכו, שם הפך את העירייה מרשות נחשלת לעירייה מתקדמת, חדשנית ופורצת דרך, הוביל רפורמה מקיפה בארגון, הסכם גג ופרויקטים משמעותיים. לאחר מכן כמנכ"ל עיריית חיפה שם הוביל פרויקטים משמעותיים בהיקפים של מיליארדי שקלים.

ראש העיר שמואל גרינברג אמר בטקס:* "אני רוצה להודות ליוחנן, התנהלת בצורה מקצועית והיית לי לעזר לי בכניסתי לתפקיד. אני מודה לך על נועם הליכות ומאור פנים, כך ניהלת את העיר והעירייה ונמשיך להיעזר בך לטובת העיר בית שמש. לאוהד אומר שחיפשתי איש מקצוע שעמד באתגרים וניהל רשות מקומית. סיננתי רבים והגעתי לאוהד ויחד עם הצוות המקצועי נצליח בע"ה".

מנכ"ל העירייה אוהד שגב: "אני נכנס לתפקידי בהתרגשות. זו עיר בהתפתחות עצומה ובעלת משמעות עצומה למדינת ישראל. אני רוצה להודות לראש העיר שמואל גרינברג על האמון, נקראתי לסייע בידו לקדם את העיר בית שמש, אפגוש את העובדים וכולי תקווה שהניסיון שאני מביא עמי יקדם את העיר. יחד ונעשה ונצליח".

מנכ"ל העירייה היוצא יוחנן מאלי: "זו סופה של תקופה של חמש וחצי שנים. אני שמח להשאיר עירייה חזקה יותר ממה שקיבלתי. אני מבקש להודות לכל הנהלת העיר ומודה באופן אישי לרה"ע לשעבר בלוך על האמון, באופן אישי לגזבר העירייה אריה ברדוגו וליו"ר הועד ישראל פרץ. תודה גם לרה"ע שמואל גרינברג שבתקופה הקצרה שעבדנו יחד זכיתי להערכה וכבוד הדדי".

 

צילום: עיריית בית שמש

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות