חדשותירושלים

קוקאין בתחתונים: החשוד נעצר על כביש 1 על ידי השוטרים ונתפסו בתחתוניו סמים מסוכנים, בהם גוש קוקאין במשקל 108 גרם

עם סיום חקירתו ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים, היום הוגשה נגדו הצהרת תובע לקראת כתב אישום ומעצרו הוארך שוב

בעקבות אינדיקציות שעלו במשטרה אודות חשד לסחר בסמים באזור ירושלים, בשבוע שעבר בוצעה פעילות משטרתית למעצר החשוד. בתאריך 16.1 בשעות הערב, בלשי ימ״ר ירושלים זיהו את החשוד נוסע בכביש 1 לכיוון מזרח במהירות מופרזת, כשהוא מזגזג בין נתיבים ומסכן את משתמשי הדרך.

זמן קצר לאחר מכן, החשוד נעצר לבדיקה יזומה בכביש 1 במחסום משטרתי יזום. במהלך החיפוש ברכבו ועל גופו של החשוד, הבחינו הבלשים בבליטה חריגה באזור חלציו. בחיפוש שביצעו השוטרים, אותרו מוסלקים בתחתוניו סמים מסוכנים מסוג קוקאין במשל 108 גרם, וסמים נוספים מסוג קטמין. בנוסף איתרו בלשי ימ״ר ירושלים סכין במכנסיו של החשוד.

החשוד (26, תושב שגב שלום) נעצר לחקירה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים, והסמים שהיו ברשותו נתפסו.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית המשפט השלום בירושלים. עם סיום החקירה בימ״ר ירושלים, הוגשה נגדו הצהרת תובע ומעצרו הוארך בחמישה ימים נוספים, זאת עד לתאריך 29.1.24. בימים הקרובים צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

במסגרת המאבק המתמשך בנגע הסמים המסוכנים, המשטרה תמשיך למקד פעילות ולבצע אכיפה נחושה נגד מחוללי הפשיעה, בדגש לסוחרי ומפיצי הסמים המסוכנים בניגוד לחוק.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות