חדשותירושלים

רמות: לעיני הסבתא והאמא ננעלה התינוקת ברכב וחולצה בשלום על־ידי מתנדבי ידידים 

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת שנה וחצי, שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמהּ וסבתהּ, ברחוב דה האז, שבשכונת רמות א', בירושלים

משה צורף – סג"מ מוקד מרכז, קיבל את השיחה והזעיק את המתנדבים באזור. מוישי וינר ושמעון בוקשפן, מתנדבי צוות צפון ירושלים, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו את התינוקת בשלום וללא גרימת נזק לרכב.

מוישי מתאר: "בדיוק יצאתי מביתי לכיוון בית החולים, לבקר את אבי שיחיה, שמאושפז שם בטיפול נמרץ. כשהגעתי לכתובת, מצאתי את האמא והסבתא חסרי אונים, בסמוך לרכב הנעול. בפעולה מהירה, פתחנו את הדלתות והוצאנו את התינוקת, כשהיא בריאה ושלמה. האמא הופתעה לשמוע מאיתנו שאין צורך בתמורה כלשהי והשירות כרוך בחיוך בלבד. מבקש להקדיש את העשייה, לרפואת אבי ומורה דרכי בדרך החסד, מאיר בן ליבא בריינדל".

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

747886
[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות