חדשות

מחלף שורש: שני ילדים קטנים ננעלו בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותם בשלום • "האמא לא חשבה שמישהו יגיע לחלץ בכזה מיקום"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני ילדים קטנים אחים, בן ובת, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם ובני משפחה, בתחנת הדלק 'פז' במחלף שורש

איציק ישראלי, מוקדן ידידים שענה לשיחה במוקד, לקח פרטים והזעיק מתנדבים. שמחה קסלר, ארי שפירו ומאור נחום, מתנדבי המרחב, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום, כשאליהם מצטרף לייזי שטרן – סמנכ"ל ידידים. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את שני הילדים בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

שמחה מספר: "האמא אמרה לי שחשבה שאף אחד לא יגיע לחלץ בכזה המיקום. הייתי בדרך הביתה חזור מהדרום, ועם קבלת הקריאה נסעתי ישר לשם. הרכב היה נעול כשהמפתח ביד אחד הילדים. פתחנו את הרכב בעבודת צוות ללא קושי, לשמחת האמא ובני המשפחה. זו תחושה מדהימה לפתוח את השבוע עם חסד שכזה."

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

258809
[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות