ניוזים חמיםחדשותירושלים

שני אחים קטנים ננעלו בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותם בשלום  "בקשתי רשות משתתפי השיעור, ויצאתי לחלץ"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני אחים, תאומים כבני שנה וחצי, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם, ברחוב יעקב אלעזר שבשכונת רמות, בירושלים

מיכי שעיו – מנהל צוות צפון ירושלים, יחד עם שרגא רוזנטל ואהרון רפאלי, מתנדבי הסניף, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את האחים הקטנים בשלום ובזריזות, ללא גרימת כל נזק לרכב.

שרגא מספר: "הייתי באמצע מסירת שיעור גמרא, כשצליל קבוצת החירום צפצף. כתובת האירוע היתה ברחוב הסמוך, בקשתי את רשות המשתתפים ומיהרתי למקום. תוך כדקה הגעתי, והבחנתי באמא שעומדת חסרת אונים ובוכה. הרגעתי אותה והתחלתי בחילוץ. מתנדבים נוספים הצטרפו אליי, ובחלוף דקה נוספת היו שני ילדיה בידיה. היא הודתה לנו וסיפרה שלאחר שחגרה את הילדים ובאה להיכנס לרכב, הדלתות ננעלו אוטומטית. הסברנו לה את חשיבות כלל המפתח, על מנת למנוע הישנות מקרים שכאלו בעתיד. תחושה מדהימה בכל חילוץ מחדש, ובמיוחד שזה מעשה חסד שנמשך מתוך שיעור תורה".

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות