ניוזים חמיםחדשותבריאות

בני משפחה של מטופל שהגיע למיון "שערי צדק" תקפו והכו אנשי צוות ומאבטחים בברזלי מיטות, לאחר שהתבקשו לעטות מסיכות

המשטרה עצרה לפני זמן קצר שני בני משפחה של מטופל שהגיע למיון בבית החולים "שערי צדק" בירושלים, לאחר שתקפו אנשי צוות ומאבטחים, בשל סירובם לעטות מסיכות

כוחות משטרה הוזעקו הבוקר אל בית החולים שערי צדק בירושלים בעקבות אירוע אלימות כלפי מאבטחי בית החולים לאחר שעל פי החשד דרשו מבני משפחה שהגיעו לבקר חולה לעמוד במספר המבקרים המותר ולהקפיד על עטיית מסיכת קורונה, אך הם התנגדו לכך.

בתגובה לדרישת המאבטחים, החלו בני המשפחה לתקוף את המאבטחים בברזלים ממיטות הטיפולים וגרמו לפציעתם של שלושה מהם.

שוטרי יחידת השיטור העירוני וכוחות מתחנת מוריה ויס"מ מחוז ירושלים שהגיעו למקום, פעלו יחד עם המאבטחים להשגת שליטה ובתוך כך ביצעו את מעצרם של שני חשודים בתקיפה, בני משפחה תושבי מזרח ירושלים, והם הועברו לחקירה בתחנת המשטרה.

מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין: "אנו לא נעבור לסדר היום לאחר אירוע חריג וקשה שכזה שמקומו לא בבית חולים בו מטפלים בפצועים. עצרנו את עבודת צוותי המיון וכינסנו את כל אנשי הצוות ואנשי הביטחון כדי לחזק אותם, לתמוך בהם ולהעביר מסר חד משמעי שלא נאפשר שום אירוע של אלימות מכל סוג.

פניתי למנכ"ל משרד הבריאות ולמפקד מחוז ירושלים במשטרה בבקשה למעורבותם האישית בטיפול ומניעת אלימות בבתי החולים. אני רוצה להודות אנשי הביטחון וצוות המיון על המסירות ועל המענה המהיר תוך סיכון עצמי כדי לעצור את המתפרעים ולמשטרה על התערבותם המהירה.

שערי צדק מעניק טיפול רפואי ואמון על ביטחון המטופלים והמבקרים והצוותים ולא ניתן לאלימות להיכנס בשערינו. אני קורא למשטרה לקחת יוזמה ולתגבר ולחזק את הביטחון בחדרי המיון ובתי החולים בארץ- שלצערנו כולם חווים אלימות. הנהלת שערי צדק תעמוד כחומת מגן מול כל ביטוי של אלימות כנגד עובדינו".

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות