חדשות

עיריית אור יהודה מרחיבה את שירות סוכות האבלים

עיריית אור יהודה מרחיבה את פרויקט סוכות האבלים שהחלה בו לפני כשנה. העירייה באמצעות האגף לשיפור פני העיר רכשה ארבע סוכות אבלים נוספות שמצטרפות לסוכות שנרכשו בעבר, ואלו יועמדו לרשות משפחות שנמצאות באבל. במקרים מסוימים, העירייה מסייעת בהקמת הסוכה שמאפשרת להוריד מהעומס שנמצא על המשפחה האבלה שנדרשת בדרך כלל לטפל בלא מעט נושאים לוגיסטיים בזמן השבעה.

בין הציוד שהעירייה מספקת למשפחות נמצאים הסוכה עצמה, כיסאות, מיחמים, מקרר, פלטת חימום, תנורי חימום, תאורה, ועוד. תושבים שמעוניינים בשירות מתבקשים לפנות למוקד 106.

ראש העירייה, ליאת שוחט, ציינה: “מדובר בשירות חשוב שמאפשר הקלה משמעותית על המשפחות שנמצאות ברגעים קשים ולכן אנו רואים חשיבות עצומה בסיוע להם ככל שניתן. אנו זוכים לתגובות חיוביות מצד תושבים שמקבלים את השירות ועל כן החלטנו להרחיב אותו ולאפשר פתרון איכותי ומיטבי עם סוכות חדישות. כולי תקווה שנזדקק להן בעיר כמה שפחות”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close