חדשות

שוטרי מחוז מרכז עצרו תושב רמלה בחשד להחזקת 6 מטעני צינור מוכנים להפעלה, שלטים, זיקוקים ותחמושת

שוטרי תחנת רמלה, בסיוע לוחמי מג"ב וכוח כלבנים של מחוז מרכז ביצעו הבוקר פעילות מבצעית מוגברת בשכונת ג'ואריש בעיר, למען בטחון תושבי המקום, זאת במסגרת המאבק העיקש וחסר הפשרות של משטרת ישראל נגד שימוש והחזקה לא חוקית באמצעי לחימה בידי גורמים פליליים ואחרים

בתוך כך, השוטרים ביצעו חיפוש ממוקד במתחם בשכונה, במסגרתו חשפו 6 מטעני צינור מוכנים להפעלה, שלטים להפעלה, זיקוקין ותחמושת.

חבלני המשטרה בחנו את פריטי האמל"ח, על מנת לוודא שלא נשקפת סכנה נוספת לציבור, ובסיום הועברו כלל המוצגים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.

בתום הפעילות היזומה עצרו השוטרים את תושב המקום בחשד להחזקת אמצעי הלחימה ובסיום חקירתו יוחלט לעניין המשך מעצרו בהתאם לממצאי החקירה .

תפיסת אמצעי הלחימה היום, מצטרפת לשורה של הישגים מבצעיים משמעותיים למען שלום הציבור הנורמטיבי, בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית של מחוז מרכז נגד מחוללי הפשיעה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות