בת ים

האקדמיה האורבנית הראשונה יוצאת לדרך בבת ים

השבוע יוצא לדרך פרויקט “עֵרִים”, פרויקט ייחודי שמטרתו להקים בבת ים אקדמיה חדשה – אקדמיה אורבנית – שתהפוך את העיר, על כל משאביה האנושיים, החברתיים והעסקיים לסביבת למידה ש’אין לה סוף’. האקדמיה האורבנית מציעה לתושבי בת ים להשתתף בהרצאות וסדנאות בתחומים שונים, המועברות על ידי מומחים מקומיים, ומתקיימות באתרים לא שגרתיים ברחבי העיר.
הפרויקט מזמין את תושבי בת ים ללמוד וללמד במסגרת האקדמיה האורבנית ויחד ליצור קהילה מלוכדת החולקת את משאביה. האקדמיה האורבנית מציעה פלטפורמה חדשנית לפיתוח, שימור והפצה של ידע מקומי לצורך התפתחות אישית ומקצועית של חברי הקהילה.
ע”פ חזון זה, החל מחודש מרץ יתקיימו בעיר סדנאות בנות שלושה מפגשים, בתשלום סימלי, הסדנאות יועברו על ידי מומחי תוכן בת ימים שנבחרו בקפידה, ועברו הכשרה ייעודית על ידי צוות “עֵרִים”. המומחים יחשפו את המשתתפים לחוויית למידה מיוחדת במינה ויעניקו להם ידע וכלים פרקטיים ושימושיים, בעולמות שונים ומגוונים כגון שוק ההון, נדל”ן, משפטים וקרימינולוגיה, שיווק ומיתוג, רפואה משלימה, מוזיקה ועוד.
במקביל יתקיימו כל שבוע שלל סדנאות חד פעמיות ובחינם! שיאפשרו לתושבים לרכוש מיומנויות חדשות במשא ומתן, בניית תקציב, בניית אתרים ב-WIX, שיווק באינטרנט, מטבעות דיגיטליים ועוד, לצד הרצאות העשרה והשראה. הכניסה להרצאות מותנית בהרשמה מראש באתר המיזם והמקומות מוגבלים.
בין המרצים בפרויקט “עֵרִים” מופיעים שמות רבים מיקירי העיר, ודמויות מובילות הקשורות לבת ים, ביניהם השר לשעבר, הרב שי פירון, הרב הראשי יעקב רוזה וראש העירייה צביקה ברוט אשר צפוי להעביר הרצאה בסלון ביתו הפרטי.
כל האירועים, הסדנאות וההרצאות יתקיימו באתרים מרכזיים בבת ים שיהפכו לצורך הפרויקט לחללי לימוד. למשל תיאטרון נוצר והמוזיאונים בעיר ועד לבתי קפה ובארים, משתלות ונגריות, סלונים פרטיים ושיעורים תחת כיפת השמיים.
ראש העירייה, צביקה ברוט, מסר: “פרויקט ‘ערים’ הוא ביטוי נוסף של חזון העירייה להנגשת לימודים וכלים ממשיים לצמיחה אישית ועסקית, בצורה שוויונית ובעלות סמלית וזאת לצד הידוק יחסי השכנות וגיבוש הקהילה העירונית. הפרויקט מעצים ומאפשר לאנשי אקדמיה ומקצוע בת ימים לחלוק מכישוריהם וניסיונם וכך להעשיר את המרקם החברתי כולו תוך הגברת השייכות לעיר. העירייה בראשותי תמשיך להוביל, לחדש וליצור מיזמים חברתיים בעלי ערך מוסף לרווחת כלל תושבי העיר”.

להרשמה ולאתר “ערים” היכנסו ל www.erim.co.il

צילום: דוברות עיריית בת ים

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות