חדשות

דרמה הלילה בבני ברק בעקבות שריפה שפרצה בארון חשמל בבניין מגורים. בני זוג שהיו בבניין נמלטו לגג עד שחולצו

צוותים מכבאות והצלה בני ברק הוזעקו הלילה לרחוב ירושלים בעיר בעקבות שריפה שפרצה בארון חשמל באחד הבניינים. תושייתם של בני הזוג בדירה הצילה את חייהם וגרמה רק לנזק למבנה

סמוך לשעה 02:30 התקבלה הודעה על שריפת ארון חשמל בבניין מגורים ברחוב ירושלים בבני ברק. 3 צוותים בפיקוד מפקד המשמרת להב דדי קולימר הוזנקו למקום.
הצוותים זיהו בעירה בתוך אחת הדירות בקומה העליונה וביצעו כיבוי באמצעות מטפים ובהמשך באמצעות קווי מים. בני הזוג שהיו בדירה עלו לקומת הגג ושהו בה ולא נפגעו בשריפה.

במקביל לכיבוי השריפה בוצעה סריקה בדירות הסמוכות ומנוף גבהים הופעל במידה ויהיה צורך מיידי בחילוץ בני הזוג מגג המבנה.  למקום הגיעו כוחות משטרה רבים עקב חשד למוערבות פלילית באירוע. האירוע הסתיים ללא נפגעים בנפש. נזק נגרם לרכוש בלבד.

חשוב לציין שהימצאות ציוד כיבוי: זרנוקים ומטפים, בארון הכיבוי הקומתי סייעה רבות לפעולות לוחמי האש בשלבים הראשוניים והקריטיים של האירוע ובכך לא היתה התפשטות הבעירה לשאר חלקי הדירה ואף לדירה הסמוכה. אם היה מותקן בדירה גלאי עשן, קרוב לוודאי שהדיירים היו נחשפים בשלבים הראשונים לפרוץ השריפה, מחייגים 102 אל לוחמי האש וממלטים עצמם מהדירה במידת האפשר.

 

 

צילום: דוברות כבאות והצלה בני ברק

Tags
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close