חדשות

נוסע בקו 190 מקניון הזהב בראשל”צ תקף את נהג האוטובוס וגרם לו לשבר ברגלו. עכשיו המשטרה מבקשת את עזרת הציבור למציאת הנוסע האלים

נוסע עלה על קו 190 מקניון הזהב בראשון לציון, בצהרי יום חמישי האחרון והחל לתקוף את נהג האוטובוס, בטענה כי שעות קודם לא עצר לו בתחנה. הנוסע שבר את משקפי הנהג, לקח ממנו את הנייד וגרם לו לשבור את רגלו. המשטרה עתה מבקשת את עזרת הציבור לאתר את הנוסע המשתולל

השעה 12.00 ביום חמישי האחרון, לתחנת “קניון הזהב” מגיע אוטובוס “אגד” בקו 190. לאוטובוס עולה גבר בשנות השלושים לחיו כך נראה, כשהוא מתחיל להתנפל בצעקות ובקללות על הנהג וצורח עליו ומאשים אותו כי הוא לא עצר לו בתחנה, לפני מספר שעות כשעבר שם.

הנהג מנסה להרגיע את הנוסע המשתולל וכך גם מספר נוסעים. אלא שהנוסע לא מרפה ובשלב מסוים הוא תולש מעיני הנהג את משקפי השמש שלו, מטיח אותם ארצה ומייד אחר כך לוקח מהנהג את הנייד שלו, יורד מהאוטובוס ומתחיל לרוץ. הנהג מייד יורד אחריו ומנסה להחזיר לעצמו את הנייד.

התוצאה: שתוך המרדף אחר הנוסע המשתולל, הנהג שובר את ברכו ומסיים את היום בבית החולים עם גבס על רגלו, כפי שניתן לראות בתמונות.

עתה, המשטרה פונה לעזרת הציבור בכדי לאתר את זהות הנוסע המשתולל על פי תמונות מסרון שתיעד אחד הנוסעים באוטובוס. מי שמזהה את הנוסע מתבקש לפנות למוקד המשטרה או לתחנת ראשון לציון.

רון רטנר, דובר “אגד” סיפר: “מדובר בעוד אירוע הזוי ואלים של נוסע המתנהג בבריונות קיצונית כלפי נהג האוטובוס ונוסעיו. האירוע החריג בחריפותו התרחש בשעה 12:00 בצהריים בקניון הזהב בראשל״צ בקו 190 של אגד. מבדיקה ראשונית של נסיבות האירוע התחוור שהעניין החמור התפתח ללא כל סיבה הגיונית או מוצדקת, נהג האוטובוס שהבחין שמדובר בנוסע המתנהג בחוסר יציבות על גבול הטירוף הפגין איפוק רב ולא נגרר ביחד עם הנוסעים לתגרה אלימה עם התוקף, אלא נותר לשבת על מקומו במשך דקות ארוכות… הערב תוגש תלונה במשטרה כנגד הבריון על תקיפה בנסיבות מחמירות והכשלת עובד ציבור במילוי תפקידו כמו גם איום והפעלת אלימות כנגד נוסעי האוטובוס, אין בדעתנו לעבור לסדר היום לנוכח האירוע הקיצון, ביטחון הנהגים והנוסעים התחבורה הציבורית אינו הפקר ואין בדעתנו להותירם חשופים על נפשם לאלימות בריונית קשה שכזו. בטוחני שמשטרת ישראל תיכנס לעובי הקורה, תאתר את הנוסע האלים ותעצור אותו, היות ואדם זה מהווה סכנה של ממש לציבור.
באגד אנו נציין לשבח את הנהג האמיץ והמאופק אשר למרות פחדיו וחששותיו שמר על ריסון ואיפוק ולא נגרר לתגרה אלימה אשר היתה יכולה להסתיים באופן טרגי וקשה״.

Tags
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close