בת ים

בעיטת פתיחה: עיריית בת ים תבנה 6 מגרשי מיני כדורגל ב 4 גינות בעיר

בימים אלו החלו עבודות לבניית שישה מתקני מיני כדורגל בארבע גינות ברחבי העיר לילדים ע”י החברה הכלכלית בת-ים. מגרש המיני כדורגל הוא מגרש דשא סינטטי לקהילה, והוא ישמש כמגרש כדורגל עבור הקהילה. כל מגרש יבנה על שטח של כ- 39 מ”ר. גודל המגרש הינו 5 מטר * 7.80 מטר וגבהו 1.2 מטר. המגרש הינו מגרש מקצועי, בטיחותי ומהנה. שישה מגרשי המיני כדורגל יוקמו ברחבי העיר על פי הפירוט הבא: 2 מגרשים בגינת הלנה ראפ בשכונת רמת הנשיא, 2  מגרשים בגן הגיבורים בשכונת עמידר,  מגרש אחד בגן יערי בשכונת רמת יוסף, ועוד מגרש נוסף בגן הי”א במרכז העיר. העבודות להקמת המגרש כוללות בין היתר התאמות גיאומטריות בשטח, הקמת קירות תמך, גדר בכל מגרש, התאמות שבילים ועוד. צפי לסיום הקמת המגרשים הוא עד סוף חודש דצמבר.

ראש העיר, צביקה ברוט, מציין כי הקמת המגרש היא נדבך נוסף בפעילות העירייה להנגיש את הספורט העממי לכל התושבים בני כל הגילאים, ולעודד אותם לפעילות ספורטיבית: “שדרוג וחידוש המגרש הינו חלק ממהלך רחב לחידוש פני העיר, שיכלול חידוש גינות ציבוריות, שיפוץ שדרות העצמאות, החלפת הכיכרות הישנות בעיר והקמת מגרשי משחקים חדישים להנאתם של ילדי העיר”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close