חדשות

בלי מצפון: שדד אלפי שקלים מתושב רמת גן בזמן שחילק אוכל לנזקקים. המשטרה הצליחה ללכוד אותו

אתמול התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות שוד שבוצע ברחוב רדק בבני ברק. אלא שמסתבר כי לא היה מדובר בשוד לכל דבר – השודד ניצל את העובדה שהקורבן סייע באותו זמן לנזקקים ובלי מצפון בא ושדד אותו.
על פי החשד, בעת שהמתלונן חילק מזון לנזקקים, הגיח החשוד, הכה ותקף אותו ושדד ממנו תיק שהיה ברשותו עם אלפי שקלים.
מיד עם קבלת האירוע במוקד 100, הוזעקו שוטרים לזירה, אספו ממצאים ופתחו בחקירה שהובילה עוד באותו היום לאיתור זהותו של החשוד ולמעצרו, כשהשוטרים דאגו להשיב לקורבן השוד את כל כספו.
החשוד בן 52 מגבעת שמואל הובא לחקירה בתחנת המשטרה. בתום החקירה נכלא. היום יובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

במשטרה מציינים: “משטרת ישראל פועלת במגוון דרכים במישור הגלוי והסמוי במטרה לאתר את אותם שודדים הפוגעים בביטחון התושבים, להביאם לדין ובמטרה להגביר את תחושת הביטחון של האזרחים ולמנוע את הנזקים הכלכליים שאותם עבריינים יוצרים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות