חדשות

מעשה שפל: תושב ר”ג הגיע לביתו של קשיש בעיר וניצל את טוב לבו, כדי לשדוד אותו

רמת גן -  ניצל את טוב ליבו ונדיבותו של קשיש על מנת לגנוב ממנו כסף. השוטרים עצרו את החשוד, תושב רמת גן בן 60, כעבור זמן קצר

אתמול, יום רביעי, הגיע לידי המשטרה דיווח אודות חשוד המנסה לפתוח דלתות של דירות מגורים בבניין ברחוב סוקולוב ברמת גן.  עם קבלת הדיווח כוחות משטרה הגיעו למקום ופתחו בסריקות אחר החשוד, עד לאיתורו ומעצרו כעבור זמן קצר.
עד מהרה הוברר כי החשוד בן 60 תושב רמת גן, התדפק על דלת ביתו של קשיש בן 85 וביקש ממנו נדבה. הקשיש, בטוב ליבו, נתן לחשוד כסף מיוזמתו. בשלב הזה, כך על פי החשד, הסיח החשוד את תשומת ליבו של הקשיש , ביקש ממנו מים ובזמן שהקשיש הלך למזוג כוס מים גנב החשוד מאות שקלים מתוך דירת הקשיש.
Tags

החשוד הובא לתחנת המשטרה שם נחקר ונכלא. היום תבקש המשטרה מבית משפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרו.
ממשטרת ישראל נמסר: “יש לנקוט משנה זהירות במפגש עם אנשים זרים ובתוך כך גם כאשר מדובר בשיחות טלפון או ברשת; וזאת בבחינת כבדהו וחשדהו. בכל מקרה של חשד יש לחייג מיד למוקד 100 של משטרת ישראל”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close