חדשות

פרשת הילדה בת ה-5 שנמצאה קשורה ובוכה במקלחת ביתה. האב: “השארנו אותה לבד בבית והלכנו לים, לא קשרנו אותה. היא ישנה”

אתמול בערב שוטרי תחנת לוד הוזעקו לדירת מגורים בעיר, לאחר ששכנים דיווחו על קולות בכי רמים הבוקעים מהדירה – בכי של ילדה קטנה.

כשהשוטרים נכנסו לדירה הם נדהמו לגלות במקלחת הבית, ילדה בת 5 הנמצאת קשורה בידיה וברגליה, כשהיא בוכה ונמצאת במצב נפשי קשה.

המשטרה מיהרה לעצור את זוג ההורים בשנות השלושים והארבעים לחייהם, שלהם עוד שלושה ילדים פעוטים בני 2, 3 ו-4 שנים.

 

אחרי תחקור ראשוני של אבי הילדה, הוא טען בפני השוטרים כי הם לקחו את שלושת הילדים הקטנים לים והותירו את בת החמש לבד בבית, כשהיא ישנה במיטתה. לטענתו, הם “רק” השאירו אותה בת החמש לבד בבית והלכו לים. הוא טען ששכן שלהם התקשר ואמר להם לבוא הביתה, כי הבת שלהם בוכה. משהוא הגיע לבית, עצרו אותו השוטרים. לדברי האב: “אנחנו לא הורים מזניחים. השארנו את הילדה בבית לישון לבד. לא קשרנו אותה”.

שירותי הרווחה של עיריית לוד טוענים כי המשפחה לא מוכרת לשירותי הרווחה. שלושת הילדים הפעוטים הועברו לרשות אח האב, בזמן שהאם והאב יובאו בשעות הקרובות להארכת מעצרם.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close