תרבות

תנו לשחקן במה ותראו איך היא מפיחה בו חיים חדשים, יוסי סגל בהצגת יחיד מרגשת

יוסי סגל, אחד מהשחקנים הוותיקים, האהובים והמוערכים בישראל יוצא בסיבוב נוסף עם ההצגה שלו ‘שחקן מחפש במה’, כשעל הכתיבה, הבימוי וגם המשחק הופקד הוא בעצמו, יוסי סגל, כשההצגה אף זיכתה את יוסי סגל במענק מטעם קרן יהושע רבינוביץ’ לאומנויות תל- אביב וקרן התרבות אמריקה ישראל. סגל שזוכה כעת לאהבה רבה מהקהל הצעיר על תפקידו בסדרה שנות השמונים, נהנה מאוד להופיע בפני הקהל המבוגר עם ההצגה ‘שחקן מחפש במה’ ומזמין את הקהל בכל הגילאים לצפות בהצגה.

על ההצגה:

שחקן פנסיונר בורח מבית אבות על מנת לנצל הזדמנות בלתי חוזרת על מנת לשמש כשחקן מחליף. בינו לבין הקהל נרקמת ידידות מופלאה. העמידה בפני הקהל ממלאת אותו שוב בעוצמות של אנרגיות חיוביות וחיוניות מחודשת. הסיטואציה ההומוריסטית פותחת צוהר אל עולמו האנושי והרגיש של השחקן המבוגר המבקש הכרה והערכה ואינו מוכן לוותר על הזכות להופיע כל עוד כשרונותיו עימו. תנו לשחקן במה ותראו איך היא מפיחה בו חיים חדשים.

ההצגה הקרובה של סגל תתקיים ביום שני, ה 5.8 בצוותא תל אביב. 

Tags
סגל בהצגה שחקן מחפש במהסגל בהצגה שחקן מחפש במה

חלק מהתגובות:

“אני מעוניין להודות לך על החוויה המרגשת. זוהי הצגה העוסקת ביחסי ילדים והוריהם ובחינה של אדם את חייו. וזאת ברגישות ועדינות יחד עם הרבה חיוך, אומץ ועומק.”                

ד”ר גיא אור, החוג לתיאטרון אוניברסיטת תל-אביב.  

“הביצוע חדר למוח וללב כאחד, והשאיר רושם וגירוי לחשיבה שימשך לאורך זמן רב.”

פרופ’ ארנולד רוזין, יו”ר הועדה הציבורית לשנת הזקן הבינלאומית.

“ההצגה עוסקת בנושא מאד אנושי שכל אדם, צעיר או מבוגר, יכול להתחבר אליו בנקל… החומר מטופל ברגישות, עדינות, אהבה וחום אנושיים, ומרגשת מאד. ההומור המהווה אחד האמצעים הבולטים מכניס רוח קלילה לחומר. ערב מהנה  ומשכיל גם יחד.”

ד”ר ברכה גיאוני, רופאה פסיכיאטרית.                           

“מבקשת להודות לך מקרב לב על חלקך במפגש עם מנחי הגיל השלישי. נעמת לנו בהצגה ובאמצעותה העלית נושאים רבים ומגוונים מעולמו של הזקן ומתחום קשריו המשפחתיים והחברתיים.”

יוספה רינות, רכזת בגיל השלישי, מכון אדלר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close