בת ים

בשורה לסטודנטים בבת ים: העירייה מקימה מעונות לסטודנטים בעיר

בימים אלו אושר בוועדה המקומית לתכנון ובניה היתר הבניה למעונות הסטודנטים בעיר, מתחם דיור חדשני ואורבני הכולל 217 יחידות דיור במחיר מוזל לקהילת הסטודנטים העירונית

217 יחידות דיור, 12 קומות, והכל מיועד לסטודנטים תושבי בבת ים. פרויקט חדש הולך לגרום לסטודנטים הבת ימים להישאר בעיר. קומת הקרקע תשמש למסחר ופנאי ותכלול שירותי מחיה לקהילת הסטודנטים על מנת לספק להם את כל צורכיהם בתקופת הלימודים. על גג המבנה יבנה חדר כושר מרווח ומאובזר, מועדון וקפיטריה אשר ישמשו את הסטודנטים בשעות הפנאי.

המעונות ממוקמים במקום אסטרטגי חדש ומתפתח, בחלקה הדרום-מערבי של העיר הכולל מגדלי מגורים, מלונות, שטחי מסחר ומבני ציבור ובכך יהוו חלק אינטגרלי מהמרקם העירוני ויאפשרו לגרים בהם להשתלב הן מבחינה תעסוקתית והן מבחינה קהילתית בעיר.

Tags

המבנה תוכנן בקפידה ויצירתיות על ידי “גל אור פיישביין” אדריכלים, בסגנון מודרני ועכשווי ובאופן נוח ופונקציונאלי למגורים של צעירים, כך שהמבנה יספק את כלל הצרכים המשתנים של הסטודנטים.

בנוסף לפרויקט זה, מבוצעים ברחבי העיר עוד מספר פרויקטים שמטרתם לענות על הצורך לדיור בר השגה לצעירים ואזרחים ותיקים ולמשוך לעיר משפחות צעירות ומשפרי דיור. לטובת פרויקט זה, נעשים מאמצים רבים ע”י כלל מחלקות העירייה ואגף ההנדסה בפרט על מנת להוציא את היתר הבניה לפועל בהקדם האפשרי ובכך לתרום להתפתחותה וצמיחתה של העיר למען רווחת התושבים.

ראש העירייה, צביקה ברוט, מסר: “מדובר בבשורה משמעותית שאנו מביאים לעיר. הקמת מעונות הסטודנטים הוא אינטרס עירוני-ציבורי. דיור בר השגה יאפשר לסטודנטים להתרכז בלימודים ולהשקיע את זמנם בלהצטיין, הם יביאו רוח צעירה, רעננה ותוססת, יחזקו את המסחר בעיר ונבטיח כי שילובם בעשייה הקהילתית ילך ויעמיק. אני מאמין כי בהמשך הדרך הם ימצאו בבת-ים מקום להשתקע בו, ובכך יהוו עוגן חשוב לפיתוחה ושגשוגה של העיר גם בעתיד. העירייה בראשותי תמשיך לפעול על מנת למצוא פתרונות דיור למשפחות הצעירות ולצעירים בכלל”.

 

הדמיה: גל אור פישביין אדריכלים

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close