חדשות

תושבים מבת-ים פנו במכתב לראש עיריית ת”א: “תדאג שקול המואזין מיפו לא יעיר אותנו בשעה ארבע בבוקר. זה מגיע עד למרכז בת-ים”

תושבים הגרים ברחובות שהם לא רק על גבול יפו-בת-ים, אלא אף רחובות כמו רוטשילד בעיר מתלוננים בשבועות האחרונים שקול המואזין המגיע מהמסגד ביפו מושמע בדציבלים בלתי הגיוניים שמעירים אותם משנתם בסביבות השעה 4 לפנות בוקר.

ערן, שמתגורר כבר 23 שנה ברוטשילד מספר: “זה הפך להיות לא הגיוני. בעיקר בימי החג האחרונים אתה מתעורר עם קריאת המואזין שממש מעירה אותך. חשבתי שאני הפכתי לרגיש יותר והתחלתי לשמוע מיותר ויותר אנשים שגם להם זה נראה לא סביר. אני מבין שהמואזין קורא להם לתפילה, אבל אני יכול להבטיח לו שמפה בבת-ים אף אחד לא יגיע לתפילה במסגד, אז למה נותנים להם להפעיל את הרמקולים בעוצמה לא הגיונית כזאת?”.

 

מירי שגרה ביוספטל מספרת: “זה הפך להיות בדציבלים לא הגיוניים. פנינו במכתב לעיריית תל אביב וביקשנו שיתערבו בזה. אנחנו מבינים שבעיריית תל אביב יפו זה כמו מדינה בפני עצמה, אבל אנחנו בבת-ים לא צריכים לסבול מהמדיניות שלהם”.

ויש כאלו שדווקא סלחניים כמו שימי ואומרים בהומור: “נכון שזה נמשך איזה 20 שניות, אבל לנו יותר מפריע השכנים ששמים שעות קריוקי ולא יודעים לשיר וזה מטרד קבוע, לא של כמה שניות בלילה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות