יום הבחירות: ממשו את הזכות הדמוקרטית שלכם ואחר כך תגיעו לפעילויות שמקיימת עיריית ראשון לציון

עיריית ראשון לציון מזמינה את תושבי העיר לפעילויות, משחקים והפעלות מוזיקליות במדרחוב רוטשילד ביום הבחירות. "נצלו את יום השבתון לזמן איכות עם המשפחה, העירייה כאן בשבילכם"

יש לכם תוכניות ליום הבחירות? יום הבחירות שיתקיים ב-9.4 הוא גם יום שבתון על פי החוק. לפני שאתם גולשים לנבכי האינטרנט בחיפוש אחר עיסוק לילדים, עיריית ראשון לציון מזמינה אתכם ליום פעילויות גדוש במיוחד במדרחוב רוטשילד ובלובי בניין העירייה.

זה יתחיל ב-10:30 בבוקר עם משחקי ילדות ענקיים לכל הגילאים, למשל שולחנות משחק, פעלתון לקטנטנים, תחנות משחק כמו קליעה למטרה, הפעלות חישוק, בלוני ענק, סדנאות יצירה וציור, משחקי חשיבה ודמויות שטח מדליקות ברוח יום הבחירות.

בנוסף, תתקיים הפעלה מוסיקלית חווייתית עם מספר הסיפורים, רן זמיר, מתוך ספרו של מאיר שלו – “וניל על המצח ותות על האף”. בשעה 11:00 תתקיים פעילות לקהל הבוגר יותר: סדנת ביודנסה. מדובר בסדנה שמחה ואנרגטית שמבוססת על תנועה ומשלבת מוסיקה וריקוד. הפעילויות במדרחוב רוטשילד יתקיימו עד השעה 14:00.

ראש העירייה, רז קינסטליך, קורא לתושבים לממש את זכותם הדמוקרטית ולהצביע בבחירות, ומוסיף: “אני גם קורא לכם לנצל את יום השבתון לזמן איכות עם המשפחה, העירייה כאן בשבילכם”.

לאחר מנוחת הצהריים, מוזמנים התושבים ל”שלישי משפחתי” בלובי העירייה שיהפוך לחצר משחקים צבעוני,  כאשר בשעה 17:30 יחל מופע קסמים עם הקוסם גיא ברכה, מטובי הקוסמים בישראל שיעלה במופע  “הרבה מעבר לקסם”.

“שלישי משפחתי” היא יוזמה של ראש העירייה, רז קינסטליך, שביקש לפתוח לרווחה את דלתות העירייה בכל ימי שלישי ולהציע לתושבים, ללא כל עלות, תוכן איכותי לכלל תושבי העיר בכל קשת הגילאים. אגף התרבות בחברה העירונית אמון על הפקת הפעילויות, בין היתר מתקיימות הצגות, סדנאות, הופעות ואף שירה בציבור אחת לחודש.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close