ניוזים חמיםבריאותאשדוד

כ-20 דפיברילטורים הושקו לאיחוד הצלה באשדוד לעילוי נשמתם של תושבי העיר שנרצחו במלחמת "חרבות ברזל" במעמד המשפחות השכולות ואישי ציבור

ערב מרגש התקיים באולמי טירה על הים באשדוד כהוקרה למתנדבים ונשותיהם בו גם התקיים טקס השקת דפיברילטורים מרגש

המתנדבים ונשותיהם התכנסו לערב הוקרה זוגי כהוקרה על פועלם ולהופעה של האמן קובי אריאלי וחלוקת שי יוקרתי זוגי.

הערב התקיים במעמד מ"מ ראש העיר מר אבי אמסלם, ר' המועצה הדתית הרב עובדיה דהן, ח"כ ינון אזולאי, מנהלת מחלקת משאבי קהילה והתנדבות בעיריית אשדוד הגב' חנה בן איון, חבר מועצת העיר חיים אמסילי, נשיא איחוד הצלה אלי ביר, מנכ"ל איחוד הצלה אלי פולק, סמנכ"ל מבצעים דובי מייזל, סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן, מנהל תחבורה מבצעית אהרון בן הרוש, מנהל מחלקת מתנדבים צביקה רובין, ראשי סניפים ומשפחות שכולות.

כ-20 מכשירי דפיברילטור הותרמו לארגון איחוד הצלה באשדוד ע"י צופי סטטוס החסד של המתנדב וסגן ראש סניף איחוד הצלה בעיר דניאל אשוש.

בזה אחר זה עלו האישים לנאום, לברך ולהוקיר את פעילות המתנדבים.

בין נושאי הדברים:

מ"מ ראש העיר אבי אמסלם: "כולי מלא הערכה לפעילות של איחוד הצלה שאני חשוף לה ורואה אותכם יום יום בעיר ראשונים להגיע לכל אירוע גם בשעת לילה וגם בשבת, אתם בין ארגוני ההתנדבות הבולטים שיש לנו בעיר ונדאג שתמשיכו להציל חיים ותקבלו כל מה שצריך לרווחתכם".

ראש המועצה הדתית הרב עובדיה דהן: "ראשית אני רוצה לחבק ולחזק את המשפחות השכולות שיושבות איתנו כאן, אני מודה למתנדבים היקרים שתמיד זמינים לתת עזרה בכל אירוע ולחזק גם אתכם שתמשיכו להציל חיים ולתת מעצמכם למען תושבי העיר".

אלי ביר נשיא ומייסד איחוד הצלה: "אני מתרגש להיות כאן בעיר אשדוד, כואב לנו הלב על כל אחד שנופל בארץ ישראל במלחמה הזאת, אנחנו מחזקים ומחבקים אתכם משפחות שכולות יקרות שנמצאות איתנו כאן ולהעניק יחד איתכם את מכשירי הדפיברילטור לעילוי נשמת יקירכם, אני מודה לכם מתנדבים יקרים, הלב הפועם של הארגון ולהודות על כל העשייה שלכם והתמיכה של בנות הזוג".

דברי משפחת חסידים הוריו של הנרצח נאור חסידים הי"ד: "כל מה שאתם עושים בהתנדבות מלאה, המדינה צריכה להצדיע לכם כי אתם עושים עבודת קודש, אנחנו וגם משפחות שכולות נוספות שנמצאות כאן לא יצאנו מהבית 3 חודשים, בזה שאתם הזמנתם אותנו וחבקתם אותנו אתם מצילים מאות משפחות, אני רוצה להגיד לכולם שבשבעה שישבנו, אתם איחוד הצלה נתתם לנו כוח, אפילו שלא הכרתם אותנו באתם בכל שעה ודאגתם לנו, אני מודה לכל אחד מכם".

ראש סניף איחוד הצלה באשדוד דניאל בוקובזה: "מרגש אותי לעמוד כאן ולהעניק ביחד עם המשפחות השכולות את מכשירי הדפיברילטור החדשים למתנדבים שיצילו חיים בעזרתם, אני רוצה להודות לכל המתנדבים ובני משפחתם, אני רוצה להודות לכל צמרת הארגון שהגיעה לכבד אותנו, לאישי הציבור הנכבדים, לתורמים הנדיבים שלנו, לגלעד אורבך בע"מ, לדי.ג'י דניאל מלכה, מסעדת בלק-בייקרי אשדוד, לבעלי אולם טירה על הים מוטי אמסלם".

דוברות איחוד הצלה
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות