ניוזים חמיםחדשות

איתי חסאן משדה עוזיהו נאשם באונס חיילת שעבדה בניקיון בעסק שלו באשדוד. “תשתקי, אני הבוס!”, צעק תוך שהוא אונס אותה

איתי חסאן בן ה-29 משדה עוזיהו חיכה שאשתו תצא מהעסק שבבעלותו באשדוד ואז אנס בכוח חיילת שעבדה אצלו בניקיון, תוך שהוא צועק עליה: "תשתקי, אני הבוס!", בזמן שניסתה באופן נואש להיחלץ ממנו

פרקליטות מחוז דרום הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד איתי חסאן, בן 29 משדה עוזיהו, המייחס לו ביצוע עבירות מין של אינוס ומעשה מגונה כלפי חיילת, שעבדה למחייתה בעבודות נקיון בבית העסק של הנאשם באשדוד.
על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד טל אדיר כהן, ביום 20.4.21, ניצל הנאשם הזדמנות שבה אשתו יצאה מבית העסק, כפה את עצמו בכוח על המתלוננת, אמר לה: “תשתקי אני הבוס!” ואנס אותה.

המתלוננת נאבקה בנאשם, התנגדה למעשיו, ביקשה שיפסיק, שיעצור, אמרה לו שהיא לא רוצה, אך הנאשם המשיך, עד אשר בא על סיפוקו.
הנאשם, במעשיו, בעל את המתלוננת מספר פעמים שלא בהסכמתה החופשית, וביצע בה מעשים מגונים לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים, שלא בהסכמתה.
הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס


 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות